شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۳

دعوت معاون فرهنگی و دانشجویی از خانواده بزرگ دانشگاه برای ثبت نام در جشنواره قرآنی هدهد

دکتر اصغری همدان

دکتر سیده زهرا اصغری از اعضای هیات علمی، دانشجویان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی همدان برای ثبت نام و حضور در بیست و ششمین جشنواره قرآنی هدهد دعوت کرد.

دکتر سیده زهرا اصغری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی همدان در گفتگو با خبرنگار مفدا ضمن دعوت از تمامی اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه برای شرکت در جشنواره قرآنی هدهد اظهار داشت: علاقه مندان به شرکت در بیست و ششمین دوره این رویداد بزرگ قرآنی می توانند تا ۱۵ آبان ماه نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه آزمون بخش آوایی این جشنواره از ۱۸ تا ۲۴ آبان ماه برگزار می شود اضافه کرد: آزمون بخش معارفی جشنواره قرآنی هدهد نیز نهم آذرماه سال جاری برگزار خواهد شد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه همچنین یادآور شد: با هدف ایجاد انگیزه و تشویق دانشجویان عزیز برای حضور و ثبت نام در بیست و ششمین جشنواره قرآنی هدهد امتیازهایی برای ایشان در نظر گرفته شده است.

دکتر اصغری در پایان خاطرنشان کرد: ارائه امتیاز فرهنگی برای اعضای هیات علمی دانشگاه و امتیاز آموزشی و بازآموزی ویژه کارکنان نیز برای شرکت کنندگان در این رویداد بزرگ قرآنی اختصاص یافته است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.