شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۷

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم‌پزشکی شهرکرد:

برون سپاری خوابگاه هیچ‌گونه هزینه‌ای برای دانشجویان دانشگاه به دنبال ندارد

دکتر طهماسبیان

معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم‌پزشکی شهرکرد اعلام کرد: اجرای طرح برون سپاری خوابگاه‌ها در این دانشگاه هیچ گونه هزینه‌ای برای دانشجویان به دنبال ندارد.

به گزارش مفدا شهرکرد، دکتر شهرام طهماسبیان در تشریح این خبر اظهار داشت: در حال حاضر بسیاری از خدمات و اقدامات دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد مانند فضای سبز، امور تغذیه و ... با ورود بخش خصوصی برون سپاری شده است.

وی افزود: اجرای طرح برون سپاری خوابگاه های دانشجویی این دانشگاه به علت بازنشستگی برخی از کارکنان خوابگاه و به دنبال آن کمبود نیرو برای ارائه خدمات مطلوب و همچنین رفع مشکلات و نارضایتی های موجود مورد موافقت قرار گرفت.

دکتر طهماسبیان ادامه داد: در این طرح تنها  مسائل مربوط به "نظافت" و "نگهبانی" خوابگاه ها به بخش خصوصی واگذار می گردد.

معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم‌پزشکی شهرکرد با تاکید بر اینکه طرح برون سپاری خوابگاه ها هیچ گونه هزینه ای برای دانشجویان در برنخواهد داشت گفت:  بودجه مورد نیاز برای اجرای این طرح از سوی دانشگاه تامین می شود و لازم نیست دانشجویان هیچگونه هزینه ای را پرداخت نمایند.

خوابگاه‌های دخترانه مشمول این طرح نیستند

دکتر طهماسبیان در ادامه با بیان اینکه خوابگاه های دخترانه به دلیل وجود نیروی انسانی موردنیاز برای اداره آنها در این طرح قرار ندارند تصریح کرد: تنها دو خوابگاه پسرانه گلستان و آیت الله کاشانی(ره) شهرکرد به بخش خصوصی واگذار شده است.

وی ادامه داد: طبق قراردادی که با این شرکت بسته شده است نظارت دانشگاه بر عملکرد بخش خصوصی بسیار دقیق و سخت گیرانه خواهد بود تا هیچ گونه مشکلی برای دانشجویان این دو خوابگاه پدید نیاید.

شایان ذکر است: این طرح از آبان ماه ۱۴۰۰ به مدت ۹ ماه به صورت آزمایشی اجرا می‌شود.

پیش بینی شده با اجرای این طرح سطح کیفیت ارائه خدمات در خوابگاه های دانشجویی در امور نظافتی، سرپرستی و مدیریتی تا چندین برابر افزایش یابد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.