جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۳

کارمند معاونت فرهنگی دانشگاه به عنوان رابط و سفیر ستاد برگزاری نماز جمعه در دانشگاه علوم پزشکی شیراز معرفی شد

علی برزگر

طی حکمی از سوی ستاد برگزاری و اقامه نماز جمعه شیراز، "علی برزگر"، رئیس اداره امور فرهنگی مراکز و دانشکده ها در دانشگاه علوم پزشکی شیراز، به عنوان "رابط و سفیر" ستاد نماز جمعه شیراز، در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شیراز منصوب گردید.

"علی برزگر"، از کارمندان معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز و رئیس اداره امور فرهنگی مراکز و دانشکده ها به عنوان "رابط و سفیر ستاد برگزاری نماز جمعه" در این دانشگاه منصوب شد.

بنابه گزارش مفدا شیراز، طی حکمی از سوی ستاد برگزاری و اقامه نماز جمعه شیراز، "علی برزگر"، رئیس اداره امور فرهنگی مراکز و دانشکده ها در دانشگاه علوم پزشکی شیراز، به عنوان "رابط و سفیر" ستاد نماز جمعه شیراز، در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شیراز منصوب گردید.

دکتر مریم تقوا با اعلام این خبر گفت: بر اساس بررسی های به عمل آمده از سوی ستاد برگزاری اقامه نماز جمعه شهرستان شیراز، آقای "علی برزگر" رئیس اداره امور فرهنگی مراکز و دانشکده های این مدیریت به عنوان "رابط و سفیر ستاد اقامه نماز جمعه در دانشگاه علوم پزشکی شیراز منصوب و معرفی شد.

مدیر امور فرهنگی و فعالیت های فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی شیراز، با تبریک به این کارشناس فرهنگی، ادامه داد: حضور یک رابط ثابت و سفیر فعال از سوی ستاد برگزاری نماز جمعه شیراز در دانشگاه، امکان ارائه محتوای فرهنگی و مذهبی مرتبط و نیز برنامه ریزی های دقیق تر میان این دو دستگاه را بیشتر فراهم خواهد ساخت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.