شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۹

در دانشگاه علوم پزشکی مازندران؛

پیام ویدئویی/دعوت معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه برای حضور دانشگاهیان در بیست و ششمین جشنواره قرآنی هدهد

مازندران/دعوت معاون تحقیقات و فناوری

دکتر مجید سعیدی، معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه در پیامی ویدئویی با اشاره به نقش شاخص و بارز قرآن در زندگی از دانشگاهیان برای حضور در بیست و ششمین جشنواره قرآنی هدهد دعوت کرد و گفت: برگزاری چنین همایش‌ها و جشنواره‌هایی که از دیدگاه‌های مختلف معارفی و پژوهشی به حوزه قرآن می‌پردازد به برجسته‌تر کردن نقش قرآن در زندگی و محیط دانشگاه‌ها کمک می‌کند.

به گزارش مفدا مازندران، دکتر مجید سعیدی، معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مازندران در پیامی ویدئویی از دانشگاهیان برای حضور در بیست و ششمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دعوت کرد.

دکتر مجید سعیدی، معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه در این پیام ویدئویی گفت: بنده هم به نوبه‌ی خودم فرارسیدن ماه ربیع اول را تبریک عرض می‌کنم و آرزوی تندرستی و شادکامی همه همکاران عزیز را دارم. همانطور که مستحضر هستید بیست و ششمین جشنواره قرآنی هدهد در چند بخش قرار است برگزار شود، تردیدی نیست که نقش قرآن در زندگی بسیار درخشان، شاخص و بارز است.

دکتر سعیدی در ادامه گفت: مقام معظم رهبری در یکی از بیانات‌شان تعبیری دارند، می فرمایند قرآن نور است، واقعیتی است بلا انکار که جنبه‌های مختلف تاثیر تلاوت قرآن و مانوس شدن با قرآن در زندگی بسیار روشن و واضح است. لذا برگزاری چنین همایش‌ها و جشنواره‌هایی که از دیدگاه‌های مختلف، به حوزه قرآن و این ویژگی‌ها می‌پردازد از جمله ازدیدگاه آوایی، ترتیل و قرائت تا مفاهیم قران و بحث‌های پژوهش در حوزه‌های قرآنی کمک می‌کند که در محیط‌های دانشگاهی، هر چه بیشتر و بیشتر نقش قرآن را در زندگی و کار خودمان بتوانیم روشن‌تر و برجسته‌تر کنیم.

وی در پایان افزود: جنبه‌های استفاده از سیستم های آموزشی جدید برنامه‌های مجازی و همینطور جنبه‌های هنری، همه و همه کمک می‌کند، بیشتر و بیشتر این نقش را برجسته کنیم. امیدوار هستم که همه دانشجویان، اساتید و همکاران  گرامی با شرکت در این جشنواره، هرچه بیشتر به محقق شدن این امر کمک کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.