پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۲

وزیر بهداشت: خیرین به حوزه تولید هم ورود کنند

وزیر بهداشت

وزیر بهداشت گفت: سفرهای استانی دولت برای بررسی مشکلات مردم به ویژه رسیدگی به مسائل مناطق محروم و کمک به تکمیل پروژه های نیمه تمام انجام می شود. در گراش با حمایت خیرین سلامت، زیرساخت های بهداشتی و درمانی توسعه مناسبی یافته و میزبان بسیاری از مردم شهرهای اطراف خود است.

دکتر بهرام عین اللهی در حاشیه افتتاح بخش های رادیوتراپی و شیمی درمانی جدید بیمارستان امیرالمومنین(ع) گراش، اظهار داشت: امروز بخش رادیوتراپی گراش که برای درمان بیماران سرطانی به صورت رایگان فعالیت می کند، افتتاح شد که این امکانات توسط خیرین سلامت مهیا شده که از آنها تشکر می کنیم.

وی افزود: امیدواریم در سراسر کشور، خیرین به کمک حوزه سلامت و مردم بیایند. مشکلات خیرین برای توسعه زیرساخت ها برطرف می شود. وقتی خیرین وارد میدان شوند، دولت هم همراهی می کند. 

وزیر بهداشت تصریح کرد: یکی از توصیه های بنده، ورود خیرین به حوزه تولید است تا افراد بیکار، مشغول به فعالیت شوند. مثلا کارخانه ای در گراش تاسیس و محصولی تولید شود که در کشور عرضه شده و برای همه، یادآور نام گراش باشد.

دکتر عین اللهی یادآور شد: تشویق می کنیم که خیرین حتما به حوزه تولید وارد شوند. برای رونق تولید و شکوفایی اقتصاد، نیاز به برگزاری جلسات تخصصی با وزارت صنعت، معدن و تجارت و سایر دستگاه ها است و خیرین می توانند سود تولید خود را به اقشار ضعیف و کم درآمد، بدهند.

گفتنی است وزیر بهداشت از دانشکده بهداشت شهرستان اوز نیز بازدید کرد

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.