چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۰

مدیر امور دانشجویی در گفتگو با مفدا خبر داد؛

کیفیت ارائه خدمات در خوابگاه‌های دانشجویی علوم پزشکی شهرکرد ارتقاء می‌یابد

سمیع

مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: بهبود و ارتقای سطح کیفیت ارائه خدمات امور سرپرستی و نظافتی در خوابگاه‌های دانشجویی این دانشگاه بااجرای طرح برون سپاری و ورود بخش خصوصی امکان‌پذیر است.

مهندس عنایت الله سمیع در گفتگو با خبرنگار مفدا شهرکرد در تشریح این خبر اظهار داشت: به دنبال نشست های پیاپی و پیگیری‌های صورت گرفته برای رفع مشکلات و بهبود ارائه خدمات در خوابگاه‌های دانشجویی، پس از بررسی راهکارها و نحوه رفع و بهبود شرایط در سطح دانشگاه‌های سراسر کشور، با ورود بخش خصوصی و طرح برون سپاری خوابگاه‌ها موافقت گردید.

وی افزود: بر این اساس مقرر شد به صورت آزمایشی و در زمان محدود از آبان‌ماه ۱۴۰۰ به مدت ۹ ماه، این طرح در دو خوابگاه پسرانه گلستان و کاشانی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد اجرا گردد.

مهندس سمیع ادامه داد: در برون سپاری خوابگاه ها، مسئولین و ناظمین خوابگاه ها با حداقل مدرک تحصیلی در مقطع کارشناسی و در رشته های مدیریت آموزشی، روانشناسی، مشاوره و مدیریت برنامه ریزی آموزشی انتخاب می شوند.

وی افزود: در این قرارداد منعقد شده با بخش خصوصی "جدول برنامه دوره‌ای نظافت خوابگاه ها" تعیین شده است.

مهندس سمیع خاطرنشان کرد: پیش‌بینی شده با اجرای این طرح، سطح کیفیت ارائه خدمات در بخش های امور سرپرستی و نظافتی و همچنین مدیریت امور خوابگاه ها تا چندین برابر افزایش یابد.

وی در پایان گفت: امید است با کسب تجربه مطلوب از اجرای این طرح، تمام خوابگاه های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد همچون سایر دانشگاه‌های کشور، برون‌سپاری گردد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.