چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۰

با حضور یکی از چهره های برجسته حشره شناسی

انجمن علمی "بیولوژی و کنترل ناقلین بیماری ها" کارگاه مجازی "آشنایی با بیماری های ناقل زاد" برگزار می کند

کارگاه آشنایی با حشرات بیماری زا

مدرس این کارگاه آموزشی، دکتر "اصغر تال بلاغی"، حشره شناس برجسته ایرانی ساکن در کشور ایتالیا بوده و ثبت نام از طریق ارسال پیام به شماره ۰۹۳۵۱۹۷۵۹۵۲ در پیام رسان واتس آپ امکان پذیر می باشد.

دانشجویان انجمن علمی "بیولوژی و کنترل ناقلین بیماری ها" در دانشگاه علوم پزشکی شیراز، کارگاه آموزشی با موضوع "آشنایی با بیماری های ناقل زاد" را بصورت غیر حضوری و با تدریس یکی از چهره های مطرح دانش حشره شناسی برگزار می نمایند.

بنابه گزارش مفدا شیراز، انجمن علمی "بیولوژی و کنترل ناقلین بیماری ها" در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شیراز، کارگاه مجازی با موضوع مرتبط با فعالیت های این انجمن در بستر فضای وب برگزار خواهد نمود.

مرضیه شهریاری نمدی، درباره این خبر توضیح داد: این کارگاه آموزشی غیر حضوری، در روز پنجشنبه، ۲۲ مهر ماه جاری، راس ساعت ۱۰ الی ۱۲ ظهر و از طریق اپلیکیشن "اسکای روم" برگزار خواهد شد و برای همه دانشجویان علاقمند به اینگونه مباحث، کاملا رایگان می باشد.

دبیر انجمن علمی "بیولوژی و کنترل ناقلین بیماری ها" ادامه داد: مدرس این کارگاه آموزشی، دکتر "اصغر تال بلاغی"، حشره شناس برجسته ایرانی ساکن در کشور ایتالیا بوده و ثبت نام از طریق ارسال پیام به شماره ۰۹۳۵۱۹۷۵۹۵۲ در پیام رسان واتس آپ امکان پذیر می باشد.

این دانشجوی مقطع دکترای رشته بیولوژی و کنترل ناقلین بیماریها در دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از علاقمندان دعوت نمود تا با توجه به محدودیت ظرفیت کارگاه، در اسرع وقت، نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.