چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۳

در دانشگاه علوم پزشکی مازندران؛

پیام ویدئویی/دعوت معاون توسعه دانشگاه برای حضور پرشور دانشگاهیان در بیست و ششمین جشنواره قرآنی هدهد

مازندران/دکتر محمد پنبه‌چی

دکتر محمد پنبه‌چی، معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی دانشگاه در پیامی ویدئویی ضمن دعوت از دانشگاهیان برای حضور پرشور در بیست و ششمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: جشنواره‌های قرآنی یک اثر معنوی ماندگاری هم دارند و روحیات افراد شرکت کننده و نزدیکان‌شان را تحت تاثیر قرار می‌دهند.

به گزارش مفدا مازندران، دکتر محمد پنبه‌چی، معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی دانشگاه در پیامی ویدئویی از دانشگاهیان برای حضور پرشور در بیست و ششمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دعوت کرد.

معاون توسعه دانشگاه گفت: هر چند دوران کرونا جشنواره‌ها و فعالیت‌های جمعی تا حدود بسیار زیادی تحت تاثیر قرار گرفت، ولی جشنواره‌های قرآنی همیشه مورد استقبال همکاران، اعضای محترم هیات علمی و دانشجویان بوده است و خوشبختانه امسال هم جشنواره قرآنی هدهد در شرف برگزاری است. امسال هم با تلاشی که همکاران خوب‌مان در معاونت فرهنگی دانشجویی دارند، ان شاالله باشکوهتر برگزار خواهد شد.

دکتر پنبه‌چی در ادامه گفت: ویژگی ممتازی که فعالیت‌های جمعی دارد شور و نشاط و در واقع و انرژی فراوانی است، که به همه افراد منتقل می‌شود. جشنواره‌های قرآنی یک اثر معنوی ماندگاری هم دارند و روحیات افراد شرکت کننده و نزدیکان‌شان را تحت تاثیر قرار می‌دهند.

وی همچنین افزود: ما امیدواریم که امسال بیش از گذشته این اثرات ممتاز و انرژی بخش و روحیه‌بخش در قالب دانشگاه علوم پزشکی مازندران حلول کند و ما از خیرات و برکات آن بهره‌مند شویم و آرزو می‌کنیم همه پرشورتر از هر سال ورود کنند. ما داریم به کرونا به عنوان بخشی از زندگی عادت می‌کنیم، باید یاد بگیریم که تمامی فعالیت‌های خودمان بخصوص توجه به روحیات و معنویات خودمان را تقویت کنیم و بیش از گذشته به آن توجه کنیم، امیدواریم که به این سمت برویم.

با آرزوی موفقیت

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.