دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۹

حجت الاسلام دیمی گفت:

عملیات اجرایی جشنواره قرآن و عترت به خوبی در حال انجام است/از مهمانان بخاطر حفظ نظم و رعایت قانون تشکر می کنم

علی اصغر دیمی

بر اساس برنامه ریزی های انجام شده، کلیه خواهران شرکت کننده در این جشنواره در محل هتل بین المللی چمران، مرتفع ترین هتل کشور و نیز بخشی از مدیران فرهنگی و برادران شرکت کننده در هتل پارس که هر دو از بهترین و شناخته شده ترین هتل های بین المللی کشور می باشند استقرار یافته اند.

بنابه گزارش مفدا شیراز، مرحله پذیرش و اسکان مهمانان بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شب گذشته به پایان رسید.

علی اصغر دیمی با اعلام این خبر گفت: تا این لحظه بخش اعظم مهمانان این جشنواره وارد شیراز شده و پس از انجام مراحل پذیرش، در محل های از پیش تعیین شده مستقر شده اند.

مدیر اجرایی بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت ادامه داد: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده، کلیه خواهران شرکت کننده در این جشنواره در محل هتل بین المللی چمران، مرتفع ترین هتل کشور و نیز بخشی از مدیران فرهنگی و برادران شرکت کننده در هتل پارس که هر دو از بهترین و شناخته شده ترین هتل های بین المللی کشور می باشند استقرار یافته اند.

وی گفت: گروهی از مدیران فرهنگی و معاونین نیز در مجتمع رفاهی ولایت دانشگاه سکونت می یابند.

مدیر تعالی فرهنگی دانشگاه اظهار داشت: نمایندگان و مسئولین برخی از دانشگاه ها با تاخیر و یا صرفا برای حضور در بخش های مشخصی از جشنواره در شیراز حضور می یابند که برای این مهمانان گرامی نیز در همان هتل ها هماهنگی سکونت در نظر گرفته شده است.

دیمی ضمن ابراز گلایه مندی از برخی از دانشگاه های مهمان ادامه داد: متاسفانه علیرغم تاکیدات فراوانی که از سوی ما به عنوان میزبان و همچنین مرکز قرآن و عترت وزارت متبوع مبنی بر ثبت نام و معرفی افراد اعزامی صرفا از طریق سامانه معرفی شده صورت گرفت، باز هم شاهد برخی کم لطفی ها و ناهماهنگی ها از سوی چند دانشگاه بودیم که البته با توجه به تمهیدات صورت گرفته و پیش بینی های انجام شده، به این مهمانان نیز سرویس دهی لازم انجام شد.

مدیر اجرایی بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت از همه دانشگاه های علوم پزشکی کشور درخواست نمود تا در اینگونه جشنواره ها، دقیقا بر اساس دستورالعمل ها رفتار نموده تا میزبانان بتوانند با کیفیت بالاتری به ارائه خدمت بپردازند.

حجت الاسلام علی اصغر دیمی در مورد وضعیت پذیرایی و تغذیه مهمانان اظهار داشت: در روز اول و بر اساس تصمیمات از پیش اخذ شده، پذیرایی نهار از طرف سلف سرویس مرکزی دانشگاه و بصورت بسته بندی انجام شد ولی در وعده شام و با مشخص شدن تعداد قطعی مهمانان، پذیرایی در همان هتل های محل اقامت و بصورت مفصل انجام گردید.

دیمی در پایان، ضمن خوش آمدگویی به کلیه دانشگاه های علوم پزشکی کشور، بخاطر رعایت نظم و قوانین از آنان تقدیر و تشکر نمود.

بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور از دیروز، ۲۵ تیر ماه در شهر شیراز و به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی این شهر و با حضور بیش از هزار تن از مهمانان آغاز به کار نموده و تا ۲۸ تیر ماه به طول می انجامد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.