چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۱

مدیر امور فرهنگی دانشگاه:

ثبت نام بیست‌وششمین دوره از جشنواره قرآنی هدهد تمدید شد

بیست و ششمین جشنواره قرآنی هدهد

به دنبال ابلاغ آیین نامه بیست و ششمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی جمهوری اسلامی ایران به دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور، مهلت ثبت نام بیست و ششمین جشنواره قرآنی هدهد تا ۱۵ آبان ماه سال جاری تمدید گردید.

به دنبال ابلاغ آیین نامه "بیست‌وششمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت" به دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور، دکتر مریم تقوا از تمدید مهلت ثبت نام در این رویداد قرآنی تا روز ۱۵ آبان سال جاری خبر داد.

بنابه گزارش مفدا شیراز، به دنبال ابلاغ آیین نامه بیست و ششمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی جمهوری اسلامی ایران به دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور، مهلت ثبت نام بیست و ششمین جشنواره قرآنی هدهد تا ۱۵ آبان ماه سال جاری تمدید گردید.

مدیر امور فرهنگی و فعالیت های فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی شیراز، توضیح داد: بر این اساس علاقمندان "دانشجویان، کارمندان و اساتید دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور" در هر ۶ بخش :"آوایی"، "ادبی"، "پژوهشی"، "فن آوری"، "معارفی"، "هنری" طبق زمانبندی تعیین شده می‌توانند در این جشنواره بزرگ قرآنی ثبت نام نموده و شرکت کنند.

دکتر مریم تقوا ادامه داد: با توجه به این تمدید مهلت ثبت نام، برگزاری آزمون‌های بخش معارفی به ۹ آذرماه سال جاری موکول و ثبت اطلاعات و مشخصات نفرات برتر بخش آوایی و معارفی نیز تا ۱۵ آذرماه امسال تمدید گردیده است.

او گفت: برگزاری آثار شرکت کنندگان در دو رشته "ترجمه‌خوانی" و "آیین سخنوری" از ارسال به صورت لوح فشرده  mp۳ باید به صورت  mp۴تصویری  تبدیل و انجام شود.

مشاور رئیس دانشگاه در امور بانوان افزود: بیست‌وششمین دوره از جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور(هدهد) مانند سنوات گذشته در دو مرحله دانشگاهی و سراسری برگزار خواهد شد و در گروه دانشجویان در تعدادی از رشته‌ها، مرحله ملی نیز اجرا خواهد گردید.

مریم تقوا با دعوت از خانواده بزرگ علوم پزشکی شیراز جهت حضور فعال در این بزرگترین رویداد قرآنی وزارت بهداشت، اظهار امیدواری نمود تا این دانشگاه باز هم افتخار آفرینی های قرآنی خود را تکرار کرده و برای هفتمین سال پیاپی، رتبه اول این جشنواره معتبر را به دست آورد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.