سه‌شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۵

جلسه معارفه دانشجویان جدید الورود امروز در دانشگاه علوم پزشکی بیرجند برگزارشد

جوادی

دانشجویان جدیدالورود امروز با شرکت در جلسه معارفه با بخش های مختلف دانشگاه علوم پزشکی بیرجند آشنا شدند.

به گزارش مفدا بیرجند، معاون فرهنگی ودانشجویی دانشگاه در جلسه معارفه دانشجویان جدیدالورود ضمن تبریک سال تحصیلی جدید و خیر مقدم به نو دانشجویان گفت: بشریت در عصری زیست می کند که دانش و تولید علم سهم بنیادینی در قدرت و منزلت کشورها دارد و نشانه توسعه­ یافتگی جوامع با گستره و ژرفای دانش­پایگی آنان سنجیده می­شود که خود مرهون وجود کانونی به نام دانشگاه است که مبدا همه این تحولات است.

دکتر عباس جوادی ادامه داد: دانشگاه علوم پزشکی بیرجند به عنوان قطب علمی بزرگ دانشگاهی شرق کشور، دارای چهره ای درخشان در حوزه های علمی، آموزشی، پژوهشی، دانشجویی، فرهنگی و ورزشی است تا کنون شیب نسبتا مناسبی را در توسعه طی نموده، به ویژه از جنبه کمیت گرایی در رشته و مقطع تحصیلی، تعداد اعضای هیأت علمی و فضاهای کالبدی گسترش چشم‌گیری یافته است.

وی با اشاره به اینکه  دانشگاه باید معرف زندگی اخلاقی، قانونی و عقلانی باشد افزود: دانشگاهیان باید الگوی حرمت گذاری به خود و ارزش های جامعه باشند.

معاون فرهنگی ودانشجویی دانشگاه همچنین در پایان ضمن توصیه به دانشجویان جهت  شرکت مجازی در کلیه کارگاه های وبیناری که توسط واحدهای مختلف دانشگاه برگزار خواهد شد از تلاش و پیگیری های مجدانه مجموعه دانشگاه برای فراهم نمودن زمینه حضور دانشجویان در دانشگاه و امکان ارائه آموزش حضوری خبرداد.

در ادامه دکتر عابدی معاون آموزش دانشگاه ، دکترزراعتکار مدیر حراست ، خانم طبیعی دبیرشورای بدوی انضباطی دانشجویان و آقای داودی نماینده کانونها وتشکلهای دانشجویان ضمن معرفی خود به تشریح حیطه های کاری خود و چگونگی ارتباط با دانشجویان پرداختند.

پخش کلیپ معرفی دانشگاه و همچنین اجرای زنده برنامه های متنوع و مفرح از دیگر برنامه های این همایش مجازی بود.


 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.