سه‌شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۸

طرح "سه شنبه های مهدوی" در دانشگاه علوم پزشکی فسا آغاز به کار کرد

سه شنبه های مهدوی

سرپرست اداره قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی فسا گفت: در این طرح قصد داریم با مفاهیمی از قبیل آشنایی با دوران غیبت کبری و مفاهیم مهدویت، فرهنگ انتظار و باور مهدویت و وظایف منتظران در عصر انتظار بیشتر آشنا شویم که در حال حاضر، این طرح با پخش همزمان دعای عهد در ستاد دانشگاه علوم پزشکی فسا و واحدهای تابعه آغاز به کار کرده است.

به گزارش مفدا فسا، مهندس علی اکبر رشیدی سرپرست اداره قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی فسا ضمن اعلام این خبر گفت: این طرح به همت کانون و تشکل های دانشجویی در ایام قبل از همه گیری ویروس کرونا در محل پردیس دانشگاه علوم پزشکی فسا برگزار می شد، که از آغاز دوران حساس همه گیری کرونا و عدم حضور دانشجویان این طرح ادامه نیافت.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه طرح سه شنبه های مهدوی توسط دانشگاهیان مورد استقبال قرار می گرفت، بر آن شدیم تا با درنظر گرفتن تمامی جوانب شیوه نامه های بهداشتی، این طرح را مجددا کلید زنیم.

رشیدی افزود: در این طرح قصد داریم با مفاهیمی از قبیل آشنایی با دوران غیبت کبری و مفاهیم مهدویت، فرهنگ انتظار و باور مهدویت و وظایف منتظران در عصر انتظار بیشتر آشنا شویم.

این مقام مسئول ادامه داد: البته به دلیل شیوع بیماری کرونا این طرح در حال حاضر با پخش همزمان دعای عهد در ستاد دانشگاه علوم پزشکی فسا و واحدهای تابعه آغاز به کار کرده است.

وی افزود: به عنوان منتظران ظهور چنین برنامه های فرهنگی می تواند در تبیین فرهنگ انتظار تاثیر بسزایی داشته باشد.

رشیدی خاطر نشان کرد: این طرح به صورت سلسله برنامه های ترویجی اداره قرآن و عترت به صورت هفتگی  برگزار می شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.