سه‌شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۲

پیام ویدئویی رئیس جدید بیمارستان بهارلو

دکتر حمیدرضا حکمت: امیدوارم همه با هم بتوانیم محیط مناسبی برای بیماران، دانشجویان و کارکنان مهیا کنیم

ضیائیان

دکتر حکمت دقایقی پس از انتصاب به عنوان رئیس بیمارستان بهارلو با حضور در استودیو شفآ در پیامی گفت: اینجا (بیمارستان) خانه‌ ما است و با ظرفیتی که بیمارستان بهارلو دارد و زمینه‌هایی که استادان بزرگوار در بیمارستان ایجاد کردند، مطمئن هستم که روند رو به رشدی خواهد داشت.

به گزارش مفدا تهران، متن کامل پیام ویدئویی به شرح زیر است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم «قَالَ رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی* وَیسِّرْ لِی أَمْرِی* وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی* یفْقَهُواْ قَوْلِی»؛  خدمت همکاران عزیزم عرض سلام دارم. در حدود یک سال و نیم گذشته در بیمارستان ضیاییان در خدمت همکاران بودم، در این مدت آموختم. جا دارد تشکر کنم از استاد بزرگم جناب آقای دکتر کریمی که محبت و اعتماد کردند در این مدت این مسئولیت را در بیمارستان ضیاییان به بنده واگذار کردند، بیمارستان ضیاییان محیطی است برای اینکه بیماران، پرسنل، پزشکان و دانشجویان بتوانند از آن بهینه استفاده کنند. جا دارد از استاد بزرگوار جناب آقای دکتر قناعتی برای اعتمادشان و محبتی که به بنده کردند و مسئولیت بیمارستان بهارلو را در اختیار بنده قرار دادند نیز تشکر ویژه کنم، امیدوارم بتوانم پاسخ مناسبی به اعتماد ایشان بدهم و ان شاءالله با همکاران بیمارستان بهارلو تعامل خوبی داشته باشیم و همه با هم بتوانیم یک محیط مناسبی برای بیماران، دانشجویان و پرسنل مهیا کنیم چرا که اینجا خانه‌ی ما است و با پتانسیلی که بیمارستان بهارلو دارد و زمینه‌هایی که اساتید بزرگوار در بیمارستان ایجاد کردند، مطمئن هستم که روند رو به رشدی خواهد داشت. امیدوارم بتوانم کمک‌ خوبی در بیمارستان بهارلو باشم و با همکاری پرسنل شرایط به نحو احسن برای قسمت‌هایی که ظرفیت رشد دارند از جمله؛ بخش آنژیوگرافی، طب کار و اورژانس را آن طور که شایسته‌ این بیمارستان است فراهم کنیم، ان شاءالله در آینده از این بیمارستان به نیکی یاد شود. جا دارد در این فرصت مغتنم از رؤسای قبلی و اساتیدی که در این بیمارستان زحمات زیادی کشیدند و پیشرفت خوبی را رقم زدند تشکر کنم؛ استاد صادق نیت، دکتر ناطقی، دکتر موسوی و استاد طالبیان و سایر اساتید عزیز.

در حدود ده سالی که در بیمارستان ضیاییان بودم جا دارد از اساتید بزرگواری که محبت کردند و با تلاششان آن محیط را تبدیل به یک محیط آموزشی «ایده ال و عالی» تبدیل کردند، نیز تشکر ویژه داشته باشم، اساتید بزرگواری همچون استاد دکتر کریمی، دکتر عفت پناه، دکتر درفشی و بقیه اساتید بزرگوار که در این سال‌ها واقعاً زحمت کشیدند؛ خصوصاً استاد عفت پناه در این مدت بیمارستان را محیط مناسب و جایگاه خوبی ازنظر آموزشی برای دانشجوها مهیا کردند؛ امیدوارم همکاران عزیزی که این محیط در حال فعالیت هستند بتوانند از آن به نحو احسن استفاده کنند. خیلی ممنونم از فرصتی که در اختیار بنده قرار دادید.

کد خبرنگار: 240501

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.