سه‌شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۲

به مناسبت هفته سلامت روان؛

کارشناسان اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با دانشجویان در خوابگاه دانشجویی دیدار کردند

دانشجویان قبل از شدت گرفتن مشکلات از خدمات روانشناختی اداره مشاوره استفاده کنند

خودیاوری

رئیس و کارشناسان اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با حضور در خوابگاه‌های دانشجویی ضمن بازدید از سوئیت‌ها به توزیع کتابچه‌های خودیاری بین دانشجویان پرداختند.

به گزارش مفدا هرمزگان؛ رئیس اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در این ارتباط گفت: هفته جهانی سلامت روان، با شعار « سلامت روان در جهان نابرابر» از ۱۸ لغایت ۲۴ مهر ۱۴۰۰ مصادف با ۱۰ لغایت ۱۶ اکتبر ۲۰۲۱ در جریان است.

مجتبی رنجبری گفت: در دومین روز ازهفته سلامت روان سالجاری با شعار « سلامت روان در جهان نابرابر» کارشناسان اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویان، سمیرامختاری (کارشناس دانشکده داروسازیی و دندانپزشکی)، سریراهاشمی‌پور (کارشناس دانشکده پزشکی و بهداشت)، صفورا گذری(کارشناس دانشکده پرستاری و مامائی) و سمیه یگانه (کارشناس دانشکده پیراپزشکی) با حضور در خوابگاه‌های دانشجویی ضمن بازدید از سوئیت‌ها به صورت چهره به چهره هفته بهداشت روان را به دانشجویان تبریک گفتند.

رنجبری یادآورشد: دراین دیدار کارشناسان خواستار بهره‌مندی دانشجویان ازخدمات بهداشت روان در محیط دانشگاه و خوابگاه‌ها شدند که دانشجویان می‌توانند قبل از شدت گرفتن مشکلات از خدمات روانشناختی اداره مشاوره استفاده کنند.

قابل ذکر است که دیدار در فضای خوابگاهی با هدف توزیغ کتابچه های خودیاری و رشد فردی اجرا گردید که در این برنامه رئیس اداره مشاوره و همکاران آن اداره به همراهی و کمک همتایاران سلامت روان کتابچه‌های دانش افزایی رهایی از افسردگی؛ رهایی از نگرانی و هوش هیجانی را در بین دانشجویان خوابگاهی توزیع نمودند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.