سه‌شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۸

نمایندگان مدیران مسئول کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه علوم پزشکی جهرم معرفی شدند

نشریات

مدیر اداره تعالی فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی جهرم از برگزاری انتخابات نمایندگان مدیران مسئول در کمیته ناظر بر نشریات دانشجویی دانشگاه خبر داد.

به گزارش مفدا-جهرم، جواد قاسمی مدیر اداره تعالی فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی جهرم با اعلام این خبر گفت: انتخابات نمایندگان مدیران مسئول کمیته ناظر بر نشریات دانشجویی دانشگاه ۱۸ مهرماه ۱۴۰۰ بصورت مجازی با کاندیداتوری ۱۲ نفر از مدیران مسئول نشریات دانشجویی دارای حق رای، بصورت مجازی برگزار شد.

وی افزود: پس از برگزاری انتخابات دو نفر از مدیران مسئول نشریات به عنوان عضو اصلی و یک عضو علی البدل با کسب بیشترین رای به عنوان نمایندگان مدیران مسئول نشریات دانشجویی در کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه انتخاب شدند.

قاسمی عنوان داشت: در این انتخابات " حسام محیط " مدیر مسئول نشریه « سفیران اخلاق» با کسب ۸ رای به عنوان نفر اول و عضو اصلی، " مریم بهرامی غیاث آبادی " مدیر مسئول نشریه « نشریه وندیداد» با کسب ۷ رای به عنوان نفر دوم و عضو اصلی، " مریم بهرامی " مدیر مسئول نشریه « مثبت ورزش» با کسب ۵ رای به عنوان نفر سوم و عضو علی البدل انتخاب شدند.

وی در پایان گفت: برگزاری کارگاه‌های مربوط به نشریات، نظیر طراحی، نویسندگی، ویراستاری، حقوق نشریات و نظارت بر نشریات منتشر شده، شرکت در جلسات کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه و جلسات منطقه‌ای و کشوری از جمله وظایف و فعالیت های مهم اعضای این کمیته است.

گفتنی است با توجه به آرای مساوی نفرات دوم و سوم، این انتخابات به دور دوم کشیده شد و در دور دوم نفرات دوم و سوم مشخص شدند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.