دوشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۹

جشنواره هدهد

بخش هنری جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت

ادبی

بیست و ششمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت «هدهد» ویژه دانشجویان، کارمندان و اساتید دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور بوده و در ۶ بخش آوایی، ادبی، پژوهشی، تیمی، فناوری، معارفی، هنری، در ۵۵ رشته برگزار خواهد شد.

به گزارش مفدا وارستگان، جشنواره قرآن و عترت کارکنان، اساتید و دانشجویان وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشکی از سال  1374 توسط معاونت فرهنگی فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به اجرا درآمده و بیست و ششمین دوره آن تحت عنوان "بیست و ششمین جشنواره قرآنی هدهد" در سال 1400 طبق آیین نامه  به اجرا درخواهد آمد. در این دوره دانشجویان، کارمندان و اساتید دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور میتوانند در  در ۶ بخش آوایی، ادبی، پژوهشی، تیمی، فناوری، معارفی، هنری که در ۵۵ رشته برگزار خواهد شد، شرکت کنند.

بخش هنری این جشنواره  شامل ۱۴ رشته است:

طراحی پوستر
عکاسی
فیلم کوتاه داستانی
نقاشی
تذهیب
معرق و منبت
خوشنویسی( نستعلیق , ثلث و نسخ)
تابلو فرش
نمایش(تئاتر صحنه)
نماهنگ 
نقاشی خط
فیلم مستند

گفتنیست مهلت ثبت نام تا  ۳۰ مهرماه ۱۴۰۰ بوده و علاقمندان تا  ۱۵ دی ماه ۱۴۰۰ مهلت دارند، آثار بخش هنری را بارگزاری نمایند و لازم به ذکر است هر فرد فقط مجاز به شرکت در یک رشته از هر بخش می باشد اما امکان شرکت در همه بخش ها به صورت همزمان وجود دارد.

برای دریافت آیین نامه داوری و آیین نامه اجرایی و فنی روی آن کلیک کنید. از صفحه 71 تا 73 شاخص‌ها و فاکتورهایی که در بخش داوری آثار هنری مورد بررسی قرار میگیرد ذکر شده است.

ثبت نام غیرحضوری از طریق لینک زیر انجام خواهد شد.
https://quran.behdasht.gov.ir/login