دوشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۷

حضور دکتر صادقیان در جمع دانشجویان فعال در حوزه های فرهنگی

حضور دکتر محمدحسین صادقیان معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تهران در جمع دانشجویان فعال در حوزه های فرهنگی

معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه در جمع فعالان فرهنگی با تأکید بر اهمیت رویدادهای فرهنگی، نقش این فعالیت ها را در افزایش بهره وری تحصیلی دانشجویان و کاهش چالش های دوران دانشجویی برشمرد.

به گزارش مفدا تهران، دکتر محمدحسین صادقیان معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تهران در جمع دانشجویان فعال در حوزه های فرهنگی گفت: حضور در جمع دانشجویان فرهنگی باعث خرسندی و شعف می شود. دیدن این میزان از شور و اشتیاق دانشجویان پرانگیزه دانشگاه قابل تقدیر است.
وی در ادامه با تأکید بر اهمیت اجرای رویدادهای فرهنگی گفت: این فعالیت ها می تواند تأثیر بسزایی در افزایش بهره وری تحصیلی دانشجویان و همچنین کاهش چالش های دوران دانشجویی داشته باشد.
معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه تصریح کرد: فعالیت های تحصیلی و فعالیت های فرهنگی اجتماعی دانشجویان، دو بال پیشرفت دانشجویان در زندگی شغلی و شخصی آنها است. دانشجویان باید خود را درگیر فعالیت های اجرایی کنند تا بتوانند مهارت های اجتماعی-فرهنگی مثل مدیریت و کار گروهی را در خود بهبود بخشند و خود را آماده بدست آوردن جایگاه های شغلی در دانشگاه و سایر عرصه های کشور کنند.
دکتر صادقیان با بیان این مثل معروف: «دیگران کاشتند و ما خوردیم، ما بکاریم و دیگران بخورند» گفت: باید سعی کنیم در تمام فعالیت ها به دو موضوع ریل گذاری برای آیندگان و جانشین پروری توجه کنیم؛ این دو مورد می تواند اصلاح کننده و عامل پیشرفت تمام فعالیت ها در تمام عرصه های جامعه باشد. در صورتی که هر کدام از این موارد انجام نشود با وجود تمام قابلیت های موجود، فعالیت ابتر و نافرجام می ماند.
دکتر صادقیان تصریح کرد: هیچ وقت از حضور افراد جدید نترسید و حضور آنها را مغتنم بدانید؛ زیرا حضور آنها انسان را قوی تر و انگیزه را ارتقا می دهد و باعث رشد و تعالی انسان می شود، به دیگران هم فضای ورود دهید و بدانید رشد آنها باعث رشد شما خواهد شد.
معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه در انتهای با خطاب قرار دادن دانشجویان به عنوان آینده سازان و مدیران آینده کشور، گفت: باید سعی کنید از ابتدای راه مصرف مسئولانه را بیاموزید. مصرف مسئولانه و دلسوزانه باعث می شود بار مالی موجود بر دوش دانشگاه به حداقل خود برسد و از طرف دیگر توان مجموعه را به مراتب افزایش می دهد و می توانیم منابع خود را بهتر و مفیدتر مدیریت کنیم.
خبرنگار: کامران محمدیان

کد خبرنگار: 240101

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.