دوشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۸

مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی معرفی شد

تودیع

مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی طی مراسمی با حضور رئیس دانشگاه، معاون فرهنگی و دانشجویی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، نمایندگان سازمان بسیج دانشجویی ناحیه تهران و نماینده بسیج جامعه پزشکی دانشگاه معرفی شد.

به گزارش مفدا علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی؛ در ابتدای این جلسه که معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، کارشناس مسئول فرهنگی دانشگاه و اعضای تشکل بسیج دانشجویی دانشگاه نیز شرکت داشتند، دکتر "حمید رضا خانکه" رئیس دانشگاه ضمن تبریک ایام ماه ربیع الاول گفت: با خبری که امروز رئیس جمهوری محترم دادند در حال حاضر رکورد در حوزه واکسیناسیون را شکستیم و بسیجیان می توانند در این زمینه از افراد ناتوان حمایت کنند و در کنار مردم با روحیه بسیجی عمل کنیم.

   وی افزود: بسیج همان شجره طیبه است، خیلی از کشورها الگوهای مشابه بسیج ما را با عناوین داوطلبین در شرایط اضطراری میخواستند اجرا کنند، داوطلبینی که کمک می کنند و بعدا" کنار می روند و گروهی که با برنامه و هدف جلو می روند و ماندگار هستند و مطالبه ای نمی کنند که چنین افرادی در دوران دفاع مقدس خیلی زیاد دیده شده اند.

   وی همچنین با یادآوری خاطراتی از دوران دفاع مقدس آن ایثارگری ها را روایت کرد و گفت: روحیه ایثارگری درسی برای کل دنیا بود و ما متاسفانه کمترین بهره برداری را از آن دوران داریم.

   وی در ادامه افزود؛ این ایده بسیج کشور ما را متفاوت کرد و بسیجیان ما همین الان هم در خط مقدم فعالیت ها دیده می شوند و حاکمیت هرجا مشکل داشت از بسیج کمک خواست مثل طرح شهید سلیمانی و این چقدر زیباست که همه مردم وسط می آیند و مردم اعتماد دارند و لذت می برند که به هم نوع خود کمک می کنند و ان شاء الله این سعادت هیچ وقت از ما گرفته نشود و این روحیه بسیجی همیشه حفظ شود، مطالبات،  مطالبات حاکمیت باشد و منتقد ما باشید، ضعف ها را گوشزد کنید و در عین حال حمایت هم بکنید.

    وی در پایان افزود، شرایط جامعه و کشور را بهتر درک کنیم و همه دانشجویان ما را نقد کنند و در عین حال حمایت هم بکنید، ما مثل همیشه حامی و پشتیبان شما خواهیم بود و ان شاالله این تودیع و معارفه هم منشا خیر و برکت بر ای همه دانشگاه باشد.

در ادامه، "مهدی محمدپناه" کارشناس مسئول فرهنگی دانشگاه در سخنانی به معرفی اعضای بسیج دانشجویی دانشگاه پرداخت و از زحمات یکساله " محمد نجف پور " و الهه ساربان ها" مسئولین سابق بسیچ دانشجویی دانشگاه در بخش برادران و خواهران قدردانی کرده و برای آقای " احمد رضا آیین پور" و خانم " ایزدی" در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت داشت.

    وی همچنین گفت: ان شا الله در خدمت شما هستیم و تمام حمایت های لازم را خواهیم داشت تا بتوانیم فضای فرهنگی دانشگاه را متحول تر کنیم.

   در ادامه دکتر "حسن شاکری" معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه ضمن تشکر و قدر دانی از زحمات یکساله بسیج دانشجویی دانشگاه گفت : بسیج شجره طیبه است، کلمه مقدسی است و این قداست از مرام بسیجیان قبل گرفته شده است و ان شاالله ادامه پیدا کند و آن چیزی نیست که جزء ایمان و عمل صالح را برپا داشتند و در حال حاضر هم توسعه علمی به آن اضافه شده و درخشش بیشتری پیدا کرده است.

   وی ابراز امیدواری کرد که  وضع موجود هم بهتر و قوی تر از قبل در عرصه تشکیلاتی بشود و در تمامی عرصه ها پیش قدم باشید و انتظار حضور بیشتری در کارهای جهادی در این ایام می رود و ما هم مثل همیشه حمایت و پشتیبانی خود را خواهیم داشت و آرزوی موفقیت در تمامی عرصه ها برای شما دانشجویان گرامی داریم.

   در ادامه حجت الاسلام و المسلمین دکتر" محمد افشاری " مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه  آرزوی موفقیت برای هم مسئول جدید و سابق بسیج دانشجویی دانشگاه داشت و از خدمات یکسال گذشته آنان تشکر کرد و گفت : همان طور که شجره طیبه بسیج منشا خیر بوده از این به بعد هم با حضور آقای "آیین پور" و دوستانشان این اتفاق پر رنگ تر در سطح دانشگاه خواهد بود، نگرانی هایی از نیرو سازی برای بچه های بسیج از دغدغه های سال گذشته بسیج بود که طی صحبتی که انجام شد این دغدغه حل شد و کادر سازی خوبی انجام شد.

    وی افزود: امسال این حضور پر رنگ تر خواهد شد، زحمات زیادی در معاونت های مختلف بسیج دانشجویی علی الخصوص معاونت خانواده انجام شد و ان شاالله این فعالیت ها تدوام خواهد داشت و هرجایی کمک لازم بود با  قوت بیشتر در کنار شما خواهیم بود و برای شما عزیزان آرزوی موفقیت دارم.

    "نوران"  از بازرسی سازمان بسیج دانشجویی ناحیه تهران طی سخنانی در این مراسم، گفت : براساس صحبت های گرانقدر حضرت امام (ره) دانشگاه مبدا تحولات است و اگر تحولی بخواهیم داشته باشیم از خود دانشگاه و دانشجو می باشد حضرت امام (ره) تعریفی که از بسیج ارائه می دهد، هرکسی که احساس مسئولیت نسبت به کشورش دارد، او یک بسیجی است و فرمان تشکیل بسیج دانشجویی و طلبه متاثر از همین تعریف می باشد.

   وی افزود: نقش آفرینی تخصصی و عمومی یعنی حضور جوانان و احساس مسئولیت آن ها و اقدام آن ها در سطح کشور براساس اتفاقاتی که رخ می دهد و این نیاز هست که ما افرادی را تربیت کنیم که همان ماموریت دوم کادر سازی است که بیایند و مسائل و مشکلات احصاء کنند و متناسب با آن ها اقداماتی را تعریف کنند و برنامه ها را اجرا و عملیاتی کنند و با تقویت نیرو به اهدافمان برسیم و این افراد بتوانند نقش آفرینی کنند و ان شاالله در آینده مدیران موفقی خواهند بود.

   وی ادامه داد: این ماموریت ها ثابت است، کاری که دانشجو باید انجام دهد با هوشی که دارند، برنامه ها و اقدامات جدید به وجود بیاورند و متناسب با شرایط برنامه ریزی انجام دهند و ماموریت ها را پیش ببرند هرچه قدر قوی تر عمل کنید دانشگاه ترقی پیدا می کند و تا می توانید جذب حداکثری از همه افراد داشته باشید و از اقدامات بسیار خوب یکسال گذشته بسیج دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی تشکر و قدردانی می کنیم و آرزوی موفقیت روز افزون داریم.

   در ادامه "حاج آقا عباسی" نیز اظهار داشت؛ در طول این مدت ما شاهد هستیم که فعالیت های خوب و اثرگذاری انجام شده و نیازهای جدید شناسایی و براساس نیازهای جدید کمیته بندی شد و هم بحث کادر سازی و جذب نیرو با رویکرد واقع بینانه تری جلو رفت و ان شاالله این فرآیند تداوم داشته باشد. آرزوی موفقیت برای همه شما داریم.

    در ادامه "محمد نجف پور" مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه ضمن ارائه گزارش عملکرد یکساله خود از زحمات تیم بسیج دانشجویی دانشگاه تشکر و قدر دانی کرد و برای آقای " احمد رضا آئین پور" و خانم " ایزدی" در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت کرد.

   سپس، "احمد رضا آیین پور" مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه؛ ضمن تشکر از زحمات یکساله "محمد نجف پور"  و خانم " ساربان ها" مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه گفت : سه نهاد در عرض هم در دانشگاه مشغول فعالیت های فرهنگی هستند ولی با این وجود سیر هدفمندی وجود ندارد و قطعا" با همکاری هم باید فعالیت کنیم و این روند فعالیت اصلاح شود تا بتوانیم فعالیت های اثر بخش تری را ارائه بدهیم، در مباحث آموزشی و همین طور محتوای فضای مجازی دانشگاه نظارت بیشتری انجام شود و دستورالعملی طراحی و بر اساس آن عمل کنیم.

   در ادامه سایر اعضای جلسه از جمله خانم "ساربان ها "و خانم "ایزدی" مسئولین سابق و جدید واحد خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه به بیان نقطه نظرات و پیشنهادهای خود جهت بهبود امور علمی، فرهنگی و سیاسی و اجتماعی دانشگاه پرداختند.

   گفتنی است؛ پایان بخش این برنامه ، اهدای لوح تقدیر و هدایا به "محمد نجف پور" و خانم " ساربان ها" مسئولین سابق بسیج دانشجویی واحد برادران و خواهران دانشگاه و اعطای حکم مسئولیت بسیج دانشجویی دانشگاه به " احمد رضا آئئین پور" و خانم "ایزدی" مسئولان جدید واحد بسیج دانشجویی دانشگاه بود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.