دوشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۲

مراسم پرشور افتتاحیه مسابقات فوتبال کارکنان دانشگاه با حضور اعضای هیات رئیسه دانشگاه و مسئولین استانی برگزار شد

فوتبال2

مراسم افتتاحیه مسابقات فوتبال کارکنان دانشگاه با حضور ۲۸ تیم ۱۰ نفره از فوتبالیست های واحد تابعه دانشگاه صبح امروز با حضور اعضای هیات رئیسه دانشگاه و مسئولان استانی، خانواده های ۸ شهید مدافع سلامت یزد، مدیرکل تربیت بدنی استان و مدیران تربیت بدنی سازمان ها و ارگان ها در زمین چمن دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفدا یزد، دکترمحمدرضا ساده رئیس تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شهیدصدوقی یزد در مراسم افتتاحیه مسابقات فوتبال کارکنان دانشگاه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهدای مدافع سلامت تصریح کرد: این دوره از مسابقات پس از دو سال تعطیلی به دلیل شرایط بیماری منحوس کرونا امروز به صورت رسمی کار خود را شروع کرد و امیدواریم تیم های دانشگاه به مسابقات کشوری راه یابند.


وی ادامه داد: از امروز به مدت ۱۵ روز شاهد بازی ۲۸ تیم از فوتبالیستهای واحدهای تابعه دانشگاه در زمین چمن خواهیم بود.


وی با بیان این که دانشگاه باید سمبل نظم و اخلاق باشد گفت: فوتبالیستها جوانمردی و احترام به قوانین را وجهه همت خود قراردهند.


وی توضیح داد: دانشگاه علوم پزشکی شهیدصدوقی یزد تنها دانشگاهی است که ۱۸ هیات ورزشی فعال دارد و هر هیات ۲۰ زیرمجموعه اعم از کارکنان و اساتیدو مسئولان دانشگاه که هرکدام در رشته خود فعالیت دارند.


ساده خاطرنشان کرد: اداره تربیت بدنی دانشگاه در تمامی رشته ها در سطح کشور نمونه است، به ویژه در رشته دوچرخه سواری که جهت ترویج فرهنگ دوچرخه سواری هزار و ۱۰۰ دستگاه دوچرخه بین کارمندان با شرایط ویژه توزیع شد.


رئیس مرکز جامع ارتقاء سلامت کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی یزد در پایان سخنانش از آغاز لیگ تناسب اندام ویژه کارکنان دانشگاه خبر داد و افزود: این مهم از ده روز گذشته آغاز شده و تا شب یلدا ادامه دارد در این لیگ کاهش وزن اولی با حضور تیمهای تخصصی اعم از متخصصان تغذیه، روانشناس و کارشناس تحرک بدنی صورت می گیرد.
دکتر محمدرضا میرجلیلی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی یزد در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهدای مدافع سلامت با اشاره به محبوبیت ورزش فوتبال آرزوی موفقیت برای فوتبالیستهای دانشگاه در تمامی مراحل اعم از مرحله دانشگاهی، استانی و کشوری نمود.


در ادامه مراسم ۲۸ تیم شرکت کننده در این دوره از مسابقات رژه رفته و پس از قرعه کشی تیم ها مسابقات رسما کار خود را آغاز نمودند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.