دوشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۱

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی فسا طی پیامی دانشگاهیان را به حضور در جشنواره قرآن و عترت دعوت کرد

دکتر مجید نقدی فسا

دکتر مجید نقدی طی پیامی از کلیه دانشگاهیان جهت حضور فعال و اثربخش در بیست و ششمین جشنواره قرآن و عترت دعوت به عمل آورد و افزود: امیدوارم با عنایت پروردگار متعال و پشتکار و اراده دانشگاهیان، شاهد درخشش اساتید، دانشجویان و کارکنان این دانشگاه در این رقابت قرآنی باشیم.

به گزارش مفدا فسا،  دکتر مجید نقدی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی فسا، ضمن اشاره به آغاز به کار دبیرخانه جشنواره قرآن و عترت، دانشگاهیان را به حضور در این رویداد بزرگ و فاخر قرآنی دعوت کرد.

وی  با اشاره به اینکه، برگزاری جشنواره قرآن و عترت نیاز مند برنامه ریزی های منسجم جهت راهبردهای فعالیت های فعالین قرآنی و هدفمند شدن فعالیت ها خواهد بود، اظهار داشت: شایسته است فعالیت های قرآنی در کلیه بخش های دانشگاه گسترش یابد و اطلاع رسانی در کلیه واحدهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی فسا انجام شود.

دکتر نقدی طی پیامی از کلیه دانشگاهیان جهت حضور فعال و اثربخش در بیست و ششمین جشنواره قرآن و عترت دعوت به عمل آورد و افزود: امیدوارم با عنایت پروردگار متعال و پشتکار و اراده دانشگاهیان، شاهد درخشش اساتید، دانشجویان و کارکنان این دانشگاه در این رقابت قرآنی باشیم. لذا جهت تسریع در امر ثبت نام و همچنین آشنایی اساتید کارکنان و دانشجویان، تقسیم رشته های تخصصی در بین کارگروه جشنواره قرآنی دانشگاه انجام گرفته تا کلیه دانشگاهیان بدون معطلی پروسه ثبت نام را انجام دهند همچنین امسال جزوات به صورت رایگان یا هزینه بسیار اندک در اختیار متسابقین قرار خواهد گرفت.

این مقام مسئول،  همچنین به بخش های متنوع جشنواره اشاره کرد و گفت: تسری اهداف والای قرآن کریم مرهون همت فعالین قرآنی و عزم راسخ آنان در فراگیری و آموزش آموزه های غنی قرآن است.
دکتر نقدی، اظهار کرد: از طرفی، با توجه به بعد عمقی جشنواره، بدون شک کادر درمان و کارکنان نظام سلامت علاوه بر توجه به مسائل کاری به مسائل معنوی نیز توجه خواهند داشت و این اصل، خدمت رسانی به مردم را ارتقا خواهد داد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.