دوشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۸

رئیس اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان خبرداد:

طرح پنجشنبه‌های روانشناسی اجرا می‌شود/ پنج شنبه‌های روانشناسی درحیطه آموزش کاربردی مهارت‌های روانشناسی فردی است

پنج شنبه های روان شناسی

مجتبی رنجبری: آموزش مهارتهای زندگی درزمره آموزش‌هایی است که هر انسانی باید برای بالابردن عملکرد خودش در دنیای مدرن انجام دهد.

به گزارش مفدا هرمزگان؛ رئیس اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت:  گروه همتایاران سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با همکاری اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان طرح "پنجشنبه‌های روانشناسی" را از سال گذشته آغاز کرده است..

مجتبی رنجبری با اشاره به اجرای طرح پنج شنبه‌های روانشناسی گفت: این طرح در راستای افزایش دانش و مهارت‌های زندگی و اهمیت آن در بهبودکیفیت زندگی دانشجویان اجرایی می‌شود.

 رنجبری اضافه کرد: طرح پنج شنبه‌های روانشناسی در سالجاری نیز با موضوعات مرتبط با حوزه مهارت های روانشناسی فردی و زندگی ادامه خواهد داشت.

وی افزود: موضوعات هوش هیجانی (فاکتور سلامتی و موفقیت)، خود مراقبتی در انواع روابط و چگونه در زندگی تغییر ایجاد کنم؟در سال گذشته اجرا گردیده است.

وی خاطر نشان کرد: پنج شنبه های روان شناسی فرصتی است که به صورت کارکردی وعمگرایانه از فضای اینترنت و اینستاگرام فرصتی خلق گردیده است و بعد آموزشی نرم افزارهای اجتماعی را در بین دانشجویان می توان فرهنگ سازی کرد

رئیس اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان یادآور شد: نخستین پنج شنبه‌های روان شناسی سالجاری 22 مهر ماه با موضوع معنای زندگی و حال خوب با حضورجواد غفوری نسب کاندید دکتری روانشناسی تربیتی  ساعت 21 از طریق hamtayaran_huma اجرا می شود

.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.