دوشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۶

جلسه توجیهی بدو ورود دوره های کارآموزی و کارورزی دانشجویان رشته پرستاری و فوریت های پزشکی در سالتحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰

نشست توجیهی

این جلسه با حضور دکتر عفت پناه معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی دانشکده، سرپرست معاونت آموزشی بیمارستان، اعضای هیئت علمی بالینی و دانشجویان در سالن آمفی تئاتر بیمارستان قائم(عج) برگزار شد.

به گزارش مفدا اسدآباد، دکتر عفت پناه،معاون آموزشی دانشکده در ضمن تبریک سال تحصیلی جدید به دانشجویان، فرآیند آموزشی شدن بیمارستان قائم را گام مهمی در توسعه اهداف آموزشی و بالینی دانشکده برشمرد و از همه اعضای هیئت علمی و دانشجویان همراهی با این فرآیند را خواستار شد. 

در این مراسم همچنین خانم محمدی،مدیر گروه پرستاری و فوریت های پزشکی توضیحاتی را در خصوص دوره های کارورزی در عرصه به دانشجویان ارائه داد.
در ادامه معاون آموزشی بیمارستان قائم ع نیز با تبریک سال تحصیلی جدید و آرزوی موفقیت برای دانشجویان به تشریح اقدامات انجام شده توسط این معاونت در طول یک ماه از آغاز فعالیت آن پرداخت.
معصومه رستمی بیان کرد: این اقدامات شامل پیاده سازی بیش از ۷۰ سنجه استاندارد بیمارستان آموزشی،تجهیز و بازسازی اتاق اساتید هیئت علمی بالینی ،بهسازی و بازسازی رختکن دانشجویان دختر و پسر، تجهیز کلاس های آموزشی و آمفی تئاتر، راه اندازی کافه تریای بوفه جهت استفاده دانشجویان و پرسنل و بازسازی کتابخانه مرکز بوده است.
در این جلسه همچنین مقررات کارآموزی و مقررات جدید ورود خروج دانشحویان و برخی فرآیند های بالینی نیز در دستور کار قرار گرفت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.