دوشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۲

نمایندگان مدیران مسئول در کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه علوم پزشکی جیرفت انتخاب شدند

انتخابات

رئیس اداره امورفرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت از برگزاری انتخابات نمایندگان مدیران مسئول در کمیته ناظر بر نشریات دانشجویی این دانشگاه به صورت مجازی خبر داد.

به گزارش مفدا جیرفت ، حجت الاسلام و المسلمین مصیب مشایخی رئیس اداره امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت با اعلام این خبر گفت: انتخابات نمایندگان مدیران مسئول کمیته ناظر بر نشریات دانشجویی دانشگاه ۱۱ مهرماه ۱۴۰۰ بصورت مجازی با کاندیداتوری ۱۴ نفر از دانشجویان دارای حق رای بصورت مجازی برگزار شد . که به دلیل تساوی تعداد ارای نفرات دوم و سوم، این انتخابات جهت تعیین عضو علی البدل به دور دوم کشیده شد.

وی افزود: دور دوم این انتخابات ۱۸ مهر ماه برگزار و نفرات دوم و سوم انتخاب شدند. در نهایت سه نفر شامل دو عضو اصلی و یک عضو علی البدل با کسب بیشترین رای به عنوان نمایندگان مدیران مسئول نشریات دانشجویی در کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه انتخاب شدند.

حجت الاسلام مشایخی گفت : در این انتخابات " محمد حسین آباده ای " مدیر مسئول نشریه «محک» به صاحب امتیازی وی با کسب ۱۱ رای به عنوان نفر اول و عضو اصلی ، "فاطمه زحمتکش" مدیر مسئول نشریه «خط قرمز» به صاحب امتیازی بسیج دانشجویی با کسب ۷ رای به عنوان نفر دوم و عضو اصلی ، "مهدی موسی پور" مدیر مسئول نشریه وطن به صاحب امتیازی وی با کسب ۵ رای به عنوان نفر سوم و عضو علی البدل انتخاب شدند.

وی در پایان افزود: شرکت در جلسات کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه و جلسات منطقه‌ای و کشوری این کمیته، برگزاری کارگاه های مربوط به نشریات نظیر طراحی، نویسندگی، ویراستاری، حقوق نشریات و ...، نظارت بر نشریات منتشر شده و... از جمله وظایف اعضای این کمیته است.

کد خبرنگار: ۲۶۰۶۰۱                                           

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.