دوشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۵

دو اثر از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان به بخش ادبی یازدهمین جشنواره بین المللی سیمرغ راه یافتند

راه یابی دو اثر ادبی از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی البرز به مرحله نهایی جشنواره بین المللی سیمرغ

آثار سجاد حیدری دلفارد در رشته شعر نو و فاطمه امیری در رشته شاهنامه خوانی به بخش ادبی یازدهمین جشنواره بین المللی سیمرغ راه یافتند.

به گزارش مفدا رفسنجان، هیات داوران بخش ادبی یازدهمین «جشنواره بین‌المللی سیمرغ» راه‌یافتگان نهایی این بخش را از میان ۵۹۵۲ اثر رسیده به دبیرخانه اعلام کرد.

در این بخش  ۱۲ داور در ۸ رشته آثار را داوری کردند. در رشته ترانه بخش آزاد ۳۲۰ اثر، در بخش ملی ۱۳۸ اثر، در رشته شعر کلاسیک بخش آزاد ۱۰۳۴ اثر، در بخش ملی ۳۹۸ اثر، در رشته شعر نو بخش آزاد ۷۹۱ اثر، در بخش ملی ۳۵۸ اثر، در رشته داستان کوتاه بخش آزاد ۷۴۲ اثر، در بخش ملی ۵۷۳ اثر، در رشته نثر ادبی که مختص دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی وزارت بهداشت است ۸۸۳ اثر، در رشته نثر طنز بخش آزاد ۱۶۹ اثر، در بخش ملی ۱۱۹ اثر، در رشته شعر طنز بخش آزاد ۱۸۴ اثر و در بخش ملی ۱۹۳ اثر و در رشته شاهنامه خوانی که مختص دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی وزارت بهداشت است ۵۰  اثر به ثبت رسیده است.

شایان ذکر است،سجاد حیدری دلفارد ( با  اثر جنگ جنگ در رشته شعر نو با موضوع آزاد در بخش دانشجویان) و فاطمه امیری ( با اثر گذر سیاوش از آتش در رشته شاهنامه خوانی  در بخش دانشجویان )، از دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان به بخش ادبی یازدهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ راه یافتند.

درضمن اسامی اعلامی بدون اولویت و رتبه بندی بوده و با توجه به شرایط کشور در روزهای کرونایی و تصمیمات ستاد ملی کرونا، تعداد نفرات دعوتی به اختتامیه مشخص خواهد شد.

برای دریافت فایل اسامی راه‌یافتگان نهایی به بخش ادبی یازدهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ اینجا را کلیک کنید

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.