دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۶

۵۹۲نفر در بخش آوایی مرحله کشوری جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت رقابت می‌کنند

جشنواره قرآن و عترت

۵۹۲ نفردر بخش آوایی مرحله کشوری بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت در سه رده دانشجویان‏، کارکنان و اساتید رقابت می‌کنند.

به گزارش مفدا، ۵۹۲ نفردر بخش آوایی مرحله کشوری بیست ودومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان دانشگاه های علوم پزشکی کشور در رده‌های دانشجویان، کارکنان و اساتید طی روزهای ۲۶ و ۲۷ تیرماه رقابت های خود را برگزار می‌کنند.

این متسابقین طی دو روز برگزاری مسابقات بخش آوایی، در بخش های تحقیق، ترتیل، حفظ ۵ جزء، حفظ ده جزء، حفظ ۲۰ جزء و حفظ کل قرآن کریم مسابقات خود را برگزار خواهند کرد که در پایان نفرات نخست تا سوم این بخش ها در رده های سه گانه کارکنان، اساتید و دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی مشخص و اعلام خواهد شد.

امسال در بخش پایانی جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت در بخش آوایی در رده اساتید دانشگاه‌های علوم پزشکی ۷۹نفر شرکت کردند که از این تعداد ۵۲ شرکت کننده مرد و مابقیه زن هستند. همچنین در رده کارکنان در رشته های بخش آوایی در مجموع ۲۲۴نفر به بخش نهایی رسیده‌اند که ۱۱۵ نفر مرد و مابقی شرکت کننده خواهر می‌باشند. همچنین در گروه دانشجویان ۱۴۳شرکت کننده مرد و ۱۴۹ شرکت کننده زن در بخش آوایی و در رشته های تحقیق، ترتیل، حفظ ۵، حفظ ۱۰، حفظ ۲۰ و حفظ کل قرآن کریم رقابتهای خود را برگزار خواهند کرد.

مرحله نهایی بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت طی روزهای ۲۵ تا ۲۸ تیرماه به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز  در حال برگزاری است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.