دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۰

درخشش دانشگاه علوم پزشکی فسا در افتتاحیه بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت

دانشگاه علوم پزشکی فسا در جشنواره قرآن و عترت

افتتاحیه مرحله نهایی بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، عصر روز یکشنبه ۲۵ تیرماه در تالار حافظ شهر شیراز با معرفی برگزیدگان بخش‌های پژوهشی، فناوری و نشریات آغاز شد.

به گزارش مفدا-فسا، در این مراسم که از عصر روز یکشنبه ۲۵ تیرماه برگزار شد، از برگزیدگان این سه بخش، در سه گروه اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه های علوم پزشکی کشور با اهدای لوح و جوایزی تقدیر به عمل آمد.

در این مراسم دکتر ایرج حریرچی قائم مقام وزیر بهداشت، دکتر محمد رضا فراهانی معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، دکتر قنبری قائم مقام اجرایی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، دکتر حسام الدین علامه، دکتر هادی ایمانیه رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز و جمعی از مسئولان این دانشگاه حضور داشتند.

در ابتدای این مراسم دکتر هادی ایمانیه رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز ضمن خیر مقدم به مدعوین، بر لزوم تمسک به دو ثقل اصغر و اکبر و همچنین ضرورت تبیین قرآن بر مبنای تمسک به ائمه اطهار تاکید کرد.

همچنین در ادامه این مراسم، دکتر ایرج حریرچی قائم مقام وزیر بهداشت در خصوص اهمیت و توجه دانشگاهیان وزارت بهداشت و اعضای کادر بهداشت و درمان به قرآن و عترت و همچنین مشارکت حداکثری جامعه علوم پزشکی کشور اعم از دانشجویان، اساتید و اعضای هیات علمی و همچنین کارکنان دانشگاه های علوم پزشکی کشور به ایراد سخن پرداخت.

  بیست و دومین جشنواره قرآن وعترت دانشگاهیان وزارت بهداشت طی روزهای ۲۵ تا ۲۸ تیرماه  در شیراز برگزار می‌شود .شیراز به مدت ۴ روز میزبان بیش از یکهزار نفر از شرکت کنندگان شامل متسابقین، داوران، کادر فنی، عوامل اجرایی و ستادی، مسئولان و مدیران فرهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی می‌باشد.

آقای علی اکبر رشیدی سرپرست اداره قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی فسا نیز ضمن اشاره به اعزام تیم قرآنی تاکید کرد:این دوره از مسابقات با استقبال خوبی از طرف دانشگاهیان روبرو گردید بطوریکه در بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی کشور ۶۰۵ نفر از دانشگاهیان علوم پزشکی فسا اعم از استاد، دانشجو و کارمند ثبت نام نمودند که نسبت به بیست و یکمین جشنواره رشد چشمگیری داشته ایم.

رشیدی ضمن اشاره به برگزاری کلاس های آموزشی و کسب آمادگی لازم جهت شرکت در مسابقات بخش شفاهی بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت، از درگاه خداوند متعال موفقیت تیم دانشگاه علوم پزشکی فسا را خواستار شد.

گفتنی است در مراسم افتتاحیه بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت خانم فروغ نادری در بخش دانشجویی ، رشته سیره معصومین رتبه اول کشوری،خانم راحله ثابت سروستانی در بخش اساتید، رشته مقاله نویسی رتبه دوم کشوری و خانم زهرا شرفی در بخش اساتید، رشته پرسمان قرآنی رتبه سوم کشوری را کسب نمودند.

هم چنین خانم فاطمه روانگرد در بخش دانشجویی، رشته ادعیه خوانی(بخش آوایی) رتبه اول کشوری را کسب کرد.

با آرزوی موفیت دیگر عزیزان در بخش شفاهی جشنواره قرآن و عترت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.