شنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۹

در پی اعلام فراخوان جشنواره قرآنی هدهد

معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از همه دانشگاهیان جهت حضور فعال در جشنواره بزرگ قرآن و عترت دعوت نمود

جشنواره قرآنی هدهد

معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از همه وابستگان به این مرکز بزرگ آموزش عالی پزشکی دعوت نمود تا در بیست و ششمین جشنواره بزرگ قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور، حضوری فعال داشته باشند.

معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از همه وابستگان به این مرکز بزرگ آموزش عالی پزشکی دعوت نمود تا در بیست و ششمین جشنواره بزرگ قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور، حضوری فعال داشته باشند.

بنابه گزارش مفدا شیراز، دکتر کوروش عزیزی از خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شیراز دعوت کرد تا با حضوری فعال در بیست و ششمین جشنواره بزرگ قرآن و عترت وزارت بهداشت، بار دیگر جایگاه قرآنی این دانشگاه را اثبات نمایند.

معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شیراز، اعلام نمود: با توجه به آغاز ثبت نام اولیه برای حضور در بیست و ششمین جشنواره سراسری قرآن و عترت، با عنوان "جشنواره قرآنی هدهد"، انتظار می رود تا دانشگاهیان علوم پزشکی شیراز همانند گذشته حضوری فعال به هم رسانده و در موضوع ثبت نام برای حضور در جشنواره نیز پیش قدم باشند.

دکتر کوروش عزیزی توضیح داد: زمان ثبت نام برای حضور در این بزرگترین رویداد قرآنی وزارت بهداشت، از یکم الی سی مهر ماه جاری تعیین گردیده شده و علاقمندان می توانند با مراجعه به آدرس الکترونیک http://farhangi.sums.ac.ir/ و صرف لحظاتی وقت، فرآیند ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

عضو هیئت رئیسه دانشگاه از عموم دانشگاهیان علوم پزشکی شیراز بویژه کسانی که در جشنواره های قرآنی پیشین وزارت بهداشت شرکت نموده بودند، دعوت نمود تا در این دوره از جشنواره نیز حضوری پر رنگ و فعال داشته باشند.

دکتر کوروش عزیزی، حضور فعال و پر رنگ دانشجویان، کارکنان، اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه در این جشنواره فرهنگی_قرآنی را تضمینی برای تکرار افتخارات گذشته این دانشگاه در سال های اخیر دانست.

همچنین، دکتر مریم تقوا نیز در مورد این فراخوان توضیح داد: مرحله دانشگاهی این بزرگترین رویداد قرآنی وزارت بهداشت، همزمان با هفته "قرآن و دانشگاه ها" از ۱۸ الی ۲۴ آبان ماه سال جاری برگزار خواهد گردید.

مدیر امور فرهنگی و فعالیت های فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی شیراز ادامه داد: جشنواره امسال نیز در بخش های "آوایی"، "ادبی"، "پژوهشی"، هنری"، "فناوری، فضای مجازی و تولیدات هنری" و "معارف اسلامی" برگزار خواهد شد.

مشاور رئیس دانشگاه در امور بانوان با دعوت از خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی شیراز، برای ثبت نام و حضور در این رویداد قرآنی، افزود: با توجه به شرایط کشوری بحران کرونا، به احتمال قریب به یقین، بخش نهایی این جشنواره بصورت مجازی و غیر حضوری برگزار خواهد گردید.

او از علاقمندان به حضور در این جشنواره خواست تا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ثابت ۰۷۱۳۲۱۲۲۶۶۷ اداره قرآن و عترت معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه، تماس حاصل نمایند.

دانشگاه علوم پزشکی شیراز، موفق شده تا در جشنواره های گذشته قرآن و عترت وزارت متبوع، بصورت متوالی شش بار مقام نخست این جشنواره را از آن خود سازد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.