دوشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۵

در گفتگوی زنده معاونین فرهنگی و دانشجویی و آموزشی دانشگاه با دانشجویان؛

مشکلات و دغدغه‌های دانشجویی و آموزشی توسط دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زنجان مطرح شد

لایو اینستاگرامی مفدا زنجان

در لایو اینستاگرامی پایگاه اطلاع رسانی مفدا زنجان، دانشجویان فرصت یافتند مشکلات و دغدغه‌های خود را در حوزه خوابگاهی، تغذیه، رفاهی و آموزشی مستقیم و بدون واسطه با معاونین فرهنگی دانشجویی و آموزشی دانشگاه مطرح کرده و پاسخ خود را دریافت کنند.

به گزارش مفدا زنجان، لایو اینستاگرامی مفدا زنجان در قالب برنامه " بدون تعارف با مسئولین" دوشنبه ۱۲ مهرماه به صورت زنده و با حضور دکتر عمارلو معاون فرهنگی دانشجویی، دکتر قائمی معاون آموزشی، دکتر امانلو مدیر امور آموزشی و دکتر باقری مدیر دانشجویی دانشگاه برگزار شد و دانشجویان فرصت یافتند مشکلات و دغدغه های خود در حوزه خوابگاهی، تغذیه، رفاهی و آموزشی را مستقیم و بدون واسطه مطرح نموده و پاسخ خود را دریافت کنند.

در این پرسش و پاسخ مجازی دکتر عمارلو در خصوص تعداد دانشجویان ساکن در خوابگاههای دانشجویی طبق پروتکلهای بهداشتی جدید توضیحاتی ارائه داده و افزود: طبق پروتکلها در هر اتاق از خوابگاههای دانشجویی ۳ الی ۴ نفر از دانشجویان اسکان خواهند یافت و برای افزایش ظرفیت خوابگاهها و کاهش کمبود جا دو خوابگاه خودگردان را اجاره کرده ایم.

وی یادآور شد برای دانشجویان جدیدالورود خوابگاه دولتی وجود ندارد و این دانشجویان میتوانند در خوابگاه‌های خودگردان اسکان یابند.

در ادامه دکتر قائمی معاون آموزشی دانشگاه نیز با اشاره به برنامه های آموزشی ترم جاری خاطرنشان کرد: برنامه آموزشی دانشگاه منوط به وضعیت بیماری، واکسیناسیون و بخشنامه های وزارت است و تا این لحظه تصمیم بر اجرای مجازی کلاس‌های دانشجویان نوورود از ۱۷ مهرماه طبق تقویم وزارت میباشد ولی کلاس‌های رفع اشکال حداقل به مدت ۲ هفته در طول ترم برگزار خواهد شد.

معاون آموزشی دانشگاه در خصوص برنامه آموزشی سایر دانشجویان گفت: در خصوص دانشجویان سنوات قبل کلاسهای عملی و آزمایشگاهی و دوره های کارآموزی و کارورزی به صورت حضوری بوده و کلاس‌های تئوری به صورت مجازی برگزار می‌شود و در کنار این کلاس‌های رفع اشکال برای این دروس نیز فراهم خواهد بود. دروس تحصیلات تکمیلی نیز طبق سابق حضوری ست. 

وی در خصوص نحوه برگزاری امتحانات افزود: این ترم امتحانات قطعا حضوری برگزار می‌شود و به همین جهت بازه ی زمانی امتحانات را یه ماه در نظر گرفته‌ایم تا تجمع و فاصله گذاری بهداشتی رعایت شود.

سپس سوالات و دغدغه های دانشجویان توسط امیر حسین ملک امیری مجری این برنامه قرائت شد و مدیران حوزه فرهنگی دانشجویی و آموزشی دانشگاه به پاسخگویی دقیق به این سوالات پرداختند.

گفتنی است این برنامه چهارمین لایو اینستاگرامی مفدا زنجان در خصوص مطالبات دانشجویی ست و با استقبال بی‌نظیر دانشجویان مواجه شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.