جمعه ۱۶ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۴

در راستای سفر رئیس جمهور به استان بوشهر :

پرسش دانشجویی

ب

رئیس جمهور در ششمین سفر استانی خود افزود :با وجود ظرفیت های بیکران استان بوشهر در صنایع مختلف، سخن گفتن از مشکلاتی نظیر بیکاری و آسیب های اجتماعی در این استان غیر قابل تحمل است. معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از شما دانشجویان پرتلاش و اساتید فرهیخته دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تقاضا می کند راهکار و راه حل مورد نظر خود را برای حل مسائل و مشکلات این خطه با توجه به مواهب سرزمینی و اقتصادی استان بوشهر که به قطب اقتصاد و پایتخت انرژی ایران لقب گرفته است، برای کمک به دولت سیزدهم ارسال نمایید.

جمعه شانزدهم مهرماه، ریاست  جمهوری اسلامی ایران، در ششمین سفر استانی خود مهمان مردم استان بوشهر بود.
آقای دکتر رئیسی در بدو ورود به فرودگاه بین المللی بوشهر، در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه از ظرفیت ها و قابلیت های منحصر به فرد این استان نظیر صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، صنعت دریا و شیلات، صنعت کشاورزی و نخیلات، صنعت هسته ای و نیروگاه اتمی و سایر صنایع استراتژیک در این خطه سخن گفت.
رئیس جمهور به مشکلات مردم این استان نیز اشاره کرد، مشکلاتی از قبیل :آب و برق، بیکاری، آسیب های اجتماعی، محورهای مواصلاتی و راه آهن.
او گفت :با وجود این همه پتانسیل و ظرفیت بیشمار استان استراتژیک بوشهر، سخن گفتن از مشکلاتی نظیر بیکاری و آسیب های اجتماعی غیر قابل تحمل است.
به همین منظور معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از شما دانشجویان فهیم و اساتید فرهیخته دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تقاضا می کند راهکار و راه حل مورد نظر خود را برای حل مسائل و مشکلات این خطه با توجه به مواهب سرزمینی و اقتصادی استان بوشهر که به قطب اقتصاد و پایتخت انرژی ایران لقب گرفته است، برای کمک به دولت سیزدهم از طریق پیام رسان ایتا یا واتس آپ به شماره ۰۹۱۷۷۷۵۵۸۴۶ ارسال نمایید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.