جمعه ۱۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۹

از شنبه ۱۷ مهرماه؛

آموزش دانشگاه علوم پزشکی تبریز برای دانشجویان بومی حضوری شد

کلاس درس

بر اساس مصوبات شورای سیاستگذاری برای بازگشایی دانشکده‌ها دانشگاه علوم پزشکی تبریز، کلاس‌های درسی با حضور اساتید برای دانشجویان بومی از شنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۰ برگزار می‌شوند.

به گزارش مفدا ، مصوبات شورای سیاستگذاری برای بازگشایی دانشکده‌ها و تشکیل کلاس های حضوری در نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۰ در دانشگاه علوم پزشکی تبریز منتشر شد.

بر اساس این مصوبه تمام اساتید و دانشجویان و پرسنل دانشکده ها باید تصویر کارت واکسن کرونا را به معاون آموزشی دانشکده تحویل دهند و افرادی که به هر دلیل واکسن کرونا دریافت نکرده باشند باید هر هفته دو بار با هزینه شخصی تست pcr را انجام داده و نتیجه تست را به معاون آموزشی دانشکده تحویل دهند.

کلاس های درسی کلیه رشته های تحصیلات تکمیلی و تخصصی و کارآموزی در عرصه تمام رشته ها به صورت حضوری خواهند بود.

با توجه به برنامه زمانبندی کلاس های درسی و رفع تداخل احتمالی کلاس ها اگر لازم باشد از ساعت غیر اداری و روزهای پنجشنبه جمعه نیز می توان استفاده کرد.

برای دانشجویان جدید الورود (ورودی ۱۴۰۰) دوره‌های دکتری عمومی، کارشناسی پیوسته، کارشناسی ناپیوسته و کاردانی پروتکل وزارت بهداشت مبنا قرار خواهد گرفت. به طوری که کلاس های تئوری به صورت غیر حضوری و کلاس های عملی و آزمایشگاهی با هماهنگی دانشکده و معاونت دانشجویی به صورت حضوری خواهد بود.

برای دانشجویان ورودی سنوات قبل دوره های دکتری عمومی، کارشناسی پیوسته، کارشناسی ناپیوسته و کاردانی مقرر شد از اول آبان ۱۴۰۰ تمام کلاس های نظری، عملی و آزمایشگاهی به صورت حضوری برگزار شود.

پیشنهاد شد از شنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۰ کلاس های درسی با حضور اساتید برای دانشجویان بومی برگزار شوند و کلاسهای مجازی نیز در برنامه نوید بارگذاری شود.

مقرر شد تا روز شنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۰ دانشکده‌ها اطلاع رسانی های لازم جهت نام نویسی دانشجویان ورودی قدیم متقاضی خوابگاه در نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۱ ۱۴۰۰ انجام دهند. به درخواست دانشجویانی که پس از مهلت ارائه شده تقاضای استفاده از خوابگاه داشته باشند ترتیب اثر داده نخواهد شد.

به گزارش مهر، حضور و غیاب دانشجویان در موقع برگزاری کلاسهای مجازی دروس عمومی طبق آیین نامه آموزشی مورد تاکید قرار گرفت و مقرر شد با دانشجویانی که غیبت بیش از حد مجاز داشته باشند طبق مقررات برخورد شود.انتهای پیام

کدخبرنگار:۱۰۲۲۰

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.