چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۲:۲۸

کارگاه آموزشی رضایت آگاهانه وچالش های پیش رو در زمان همه گیری کووید در دانشگاه علوم پزشکی ارومیه برگزار شد

کارگاه آموزشی رضایت آگاهانه وچالش های پیش رو در زمان همه گیری کووید در دانشگاه علوم پزشکی ارومیه

در نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۳۹۸-۱۳۹۹، ناگهان جهان با شیوع ویروس مهیب و مخربی مواجه شد که به سرعت وجود و فراگیری خود را به اثبات رساند. چالش ها و درنگ هایی ایجاد کرد و موجب شد تا نسبت به برون رفت از وقفه های حاصل شده تمهید و تدبیر تازه ای شکل بگیرد. بی تردید نهادهای جمعی که ابتنای آنها بــر فعالیت های جمعی و کنشــگری در میدان های ملازم با حضور جمعی و گروهی کنشگران است، از این بابت با مشکلات و اختلال بیشتری مواجه شدند که از قضا بخش آموزش عالی کشور در زمره چنین نهادهایی قرار دارد.

به گزارش مفدا ارومیه، در نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۳۹۸-۱۳۹۹، ناگهان جهان با شیوع ویروس مهیب و مخربی مواجه شد که به سرعت وجود و فراگیری خود را به اثبات رساند. چالش  ها و درنگ  هایی ایجاد کرد و موجب شد تا نسبت به برون  رفت از وقفه  های حاصل شده تمهید و تدبیر تازه  ای شکل بگیرد. بی  تردید نهادهای جمعی که ابتنای آنها بــر فعالیت  های جمعی و کنشــگری در میدان  های ملازم با حضور جمعی و گروهی کنشگران است، از این بابت با مشکلات و اختلال بیشتری مواجه شدند که از قضا بخش آموزش عالی کشور در زمره چنین نهادهایی قرار دارد.

به همین منظور معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه، کارگاه آموزشی رضایت آگاهانه وچالش های پیش روبه خصوص در زمان همه گیری کووید ویژه کادر درمان با تدریس دکتر نازآفرین قاسم زاده برگزار نمود.

کارگاه های آموزشی رضایت آگاهانه وچالش های پیش بخصوص درزمان همه گیری کووید ۱۹ ویژه پرستاران وماماهای بیمارستان های دولتی وغیر دانشگاهی  وشبکه های بهداشت ودرمان استان آذربایجان غربی در فضای مجازی به صورت وبینار برگزار و مقرر گردید فایل های آموزشی به شرکت کنندگان در کارگاه ارسال گردد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.