جمعه ۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۷

در راستای بیست و ششمین جشنواره قرآنی هدهد :

نهمین نشست از سلسله جلسات ساماندهی و برنامه ریزی بزرگترین رویداد قرآنی نظام سلامت کشور برگزار شد.

s

نهمین نشست از سلسله جلسات ساماندهی و برنامه ریزی جشنواره قرآنی هدهد با بررسی رویکرد نقش اساتید و کارشناسان آموزش دانشکده ها در جهت مشارکت حداکثری جامعه دانشگاهی در بیست و ششمین جشنواره قرآنی هدهد برگزار شد.

به گزارش مفدا بوشهر، نهمین نشست از سلسله جلسات ساماندهی و برنامه ریزی جشنواره قرآنی هدهد با بررسی رویکرد نقش اساتید و کارشناسان آموزش دانشکده ها در جهت مشارکت حداکثری جامعه دانشگاهی در بیست و ششمین جشنواره قرآنی هدهد برگزار شد. در این نشست که با حضور اعضاء هیأت علمی و کارشناسان آموزشی دانشکده ها برگزار شد، مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به نقش و جایگاه بی بدیل آموزه های قرآنی در میان آحاد جامعه و به ویژه نسل جوان اشاره نمود. دکتر حسین اسدی راد نخبگان و فرهیختگان دانشگاهی را به ارائه شیوه های نوین و کارآمد در جهت توسعه و گسترش مضامین قرآنی و ترویج سیره اهل بیت علیهم السلام دعوت نمود.
وی عمق بخشی و تقویت بصیرت معنوی جامعه دانشگاهی را از جمله اهداف محوری جشنواره قرآنی هدهد برشمرد.
در این نشست، آیین نامه اجرایی بیست و ششمین جشنواره قرآنی هدهد دانشگاه های علوم پزشکی کشور توسط کارشناسان مرکز قرآن و عترت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تشریح گردید و به صورت تخصصی شرکت کنندگان در جلسه پیرامون استفاده از ایده ها و طرح های نو در حوزه تبلیغ و ترویج، بررسی روش های جذب حداکثری اساتید و اعضاء هیأت علمی و بازخوانی امتیازات جشنواره برای اساتید، دانشجویان و کارکنان به تبادل نظر پرداختند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.