سه‌شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۸

بازدید معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی فسا از گروه سیار واکسیناسیون دانشجویی

فسا

پیرو راه اندازی اکیپ سیار واکسیناسیون دانشجویی در سطح شهرستان به همت دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی فسا، معاون فرهنگی و دانشجویی و تیم همراه از روند واکسیناسیون کووید۱۹ توسط اکیپ سیار واکسیناسیون دانشجویی با همکاری کارشناسان معاونت بهداشت و اورژانس۱۱۵ بازدید کرد.

به گزارش مفدا فسا، پیرو راه اندازی اکیپ سیار واکسیناسیون دانشجویی در سطح شهرستان به همت دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی فسا، دکتر مجید نقدی معاون فرهنگی و دانشجویی  از روند واکسیناسیون کووید۱۹ توسط اکیپ سیار واکسیناسیون دانشجویی با همکاری کارشناسان معاونت بهداشت و اورژانس۱۱۵ بازدید کرد.

در این بازدید، دانشجویان فعال به بیان نظرات و پیشنهادات خود پیرامون رونق بخشی به این طرح پرداختند و روند واکسیناسیون مورد بررسی قرار گرفت.

محمد حسنی مسئول اکیپ سیار واکسیناسیون دانشجویی ضمن اشاره به استقبال همشهریان از این طرح گفت: گروه سیار واکسیناسیون دانشجویی با همکاری کارشناسان معاونت بهداشت و اورژانس۱۱۵ شهرستان فسا، کار واکسیناسیون کووید۱۹ مربوط به افراد ناتوان،  سالمندان، دارای معلولیت،  افراد با شرایط سخت و خاص برای مراجعه حضوری را انجام می دهند. وی افزود: همشهریان جهت هماهنگی می توانند با یکی از شماره تلفن های ۰۹۰۳۹۲۳۸۵۷۸  نماینده اکیپ سیار واکسیناسیون،  ۰۷۱۵۳۱۰۲۲۹۳  میز خدمت دانشگاه علوم پزشکی فسا در ساعات اداری تماس حاصل فرمایند.

حسنی ادامه داد: با توجه به افزایش ذخیره و سهمیه دریافتی واکسن، از همشهریان گرامی دعوت بعمل می آید قبل از شروع فصل سرما و شیوع موج های جدید بیماری و جهش های جدید ویروس با مراجعه به مراکز واکسیناسیون، بر علیه کرونا واکسینه شوند.  واکسیناسیون عمومی تاثیر زیادی در عدم ابتلا به بیماری شدید و کاهش مرگ و میر و بستری در بیمارستان دارد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.