سه‌شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۷

اطلاعیه؛

آغاز ثبت نام اینترنتی وام تحصیلی دانشگاه علوم پزشکی گلستان

اطلاعیه وام دانشجویی

اداره امور رفاه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گلستان در اطلاعیه ای زمان شروع ثبت نام اینترنتی وام تحصیلی را اعلام کرد/دانشجویانی که تا به حال کارت بانکی دریافت نکرده اند و همچنین دانشجویان جدید الورود، می توانند با همراه داشتن اصل شناسنامه، کارت ملی، کارت دانشجویی و یک نسخه کپی به بانک تجارت شعبه دانشگاه، یا شعبه نزدیک محل سکونت خود مراجعه نموده و شماره حساب خود را حضوری به این واحد اعلام نمایند.

به گزارش مفدا گلستان، مدریت امور دانشجویی دانشگاه و اداره امور رفاه دانشجویی در اطلاعیه ای زمان شروع ثبت نام اینترنتی وام تحصیلی را اعلام کرد.

در این اطلاعیه آمده است  دانشجویانی که تا به حال کارت بانکی دریافت نکرده اند و همچنین دانشجویان جدید الورود، می توانند با همراه داشتن اصل شناسنامه، کارت ملی، کارت دانشجویی و یک نسخه کپی به بانک تجارت شعبه دانشگاه، یا شعبه نزدیک محل سکونت خود مراجعه نموده و شماره حساب خود را حضوری به این واحد اعلام نمایند.

. دانشجویان برای ثبت نام جهت دریافت وام تحصیلی می توانند از تاریخ ۱۰  تا ۲۳ مهرماه  ۱۴۰۰ به سایت portal.srd.ir/login.aspx?univ=۱۵۰ و یا پرتابل دانشجویی به آدرس www.golestan.mefda.ir

*آدرس بانک: ایرانمهر پایین_نبش ابوذر۲۹_بانک تجارت

لازم به ذکر است ثبت نام تسهیلات، هیچگونه تعهدی برای دانشگاه ندارد و دریافت خدمات فوق پس از بررسی اعلام می گردد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.