سه‌شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۳

جلسه کارگروه تخصصی "ارزش افرینی در بستر هم‌گرایی علوم و فنون" در دانشکده علوم پزشکی مراغه برگزار شد

مراغه

جلسه کارگروه تخصصی "ارزش افرینی در بستر هم گرایی علوم و فنون" در خصوص راهکارهای هم‌افزایی سه حوزه کمیته تحقیقات دانشجویی، واحد استعدادهای درخشان و انجمن‌های علمی حوزه دانشجویی فرهنگی در دانشکده علوم پزشکی مراغه برگزار شد.

به گزارش مفدا مراغه، در این جلسه الزامات و ملاحظات مربوط به همگرایی حوزه های آموزش و پژوهش دانشکده در بخش دانشجویی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 در این نشست، در خصوص راهکارهای هم افزایی سه حوزه کمیته تحقیقات دانشجویی، واحد استعدادهای درخشان و انجمنهای علمی حوزه دانشجویی فرهنگی دانشکده هم اندیشی صورت گرفت و مقرر گردید که کمیته‌ای مشترک با حضور سه حوزه مذکور تشکیل و سیاست‌ها و برنامه‌های آموزشی و پژوهشی حوزه دانشجویی با رویکرد همگرایی در سطح این کمیته تدوین اجرایی و ارزیابی شود. 

تشکیل کارگروه مشترک آموزش و تحقیقات در بخش هیات علمی دانشکده نیز جهت بازنگری آیین نامه های درون دانشگاهی در حوزه های آموزش و تحقیقات با رویکرد هم افزایی و هم گرایی در دستور کار قرار گرفت. 

گفتنی است کارگروه "ارزش آفرینی در بستر هم گرایی علوم و فنون" یکی از کارگروه های تخصصی دبیرخانه برنامه تحول و نوآوری در آموزش پزشکی این دانشکده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.