سه‌شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۵

تعویض و نوسازی تجهیزات شبکه رایانه ای خوابگاه دانشجویی بوستان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز

اهواز

مسئول فنآوری اطلاعات معاونت فرهنگی و دانشجویی: در راستای ارائه خدمات بهینه در حوزه فنآوری به دانشجویان تجهیزات خوابگاه بوستان تعویض و نوسازی شدند.

به گزارش مفدا اهواز؛ دوشنبه 5مهرماه 1400 همزمان با فرارسیدن سال تحصیلی جدید و حضور دانشجویان در خوابگاه های دانشجویی تجهیزات شبکه رایانه ای خوابگاه بوستان نوسازی شدند.

مهندس لیلا حیاوی مسئول انفورماتیک معاونت فرهنگی و دانشجویی با مساعدت دکتر امیرکمال حردانی معاون فرهنگی و دانشجویی و همکاری دکتر شهرام افشار مدیر امور دانشجویی  و مدیریت آمار و فناوری دانشگاه در راستای ارائه خدمات هر چه بهتر به دانشجویان و همکاران گرامی در مجتمع خوابگاهی بوستان، کلیه تجهیزات شبکه از قبیل رادیو ها، کابل ها و ملزومات دیگر مستقر در خوابگاه بوستان را بطور کامل تعویض و نوسازی شد.

وی با تشکر از همکاری کارشناسان حوزه آیتی گفت: پیرو اقدامات انجام شده، تمامی ارتباطات درون سازمانی اینترنت و اینترانت(شبکه داخلی) به نحوی سریع تر و با دسترسی آسانتر خدمات ارایه خواهند داد.

حیاوی افزود: واحد انفورماتیک معاونت فرهنگی و دانشجویی همواره در تلاش است با برنامه ریزی منظم در ارایه بهتر خدمات به دانشجویان عزیز، گام های استواری بردارد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.