سه‌شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۸

انتشار کارنامه نهایی کنکور ارشد وزارت بهداشت 1400

انتشار کارنامه نهایی کنکور ارشد وزارت بهداشت 1400

کارنامه نهایی کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۰ در سایت ارشد پزشکی منتشر شد.

هم اکنون کارنامه نهایی کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۰ در سایت ارشد پزشکی منتشر شد. داوطلبان با مشاهده این کارنامه می توانند از رتبه در سهمیه و آخرین رتبه پذیرفته شده در کد رشته های انتخابی خود مطلع شوند.

در زمان اعلام نتایج نهایی کنکور ارشد وزارت بهداشت داوطلبانی موفق خواهند بود که رتبه و تراز بهتری کسب نموده و انتخاب رشته خود را با وسواس و دقت بیش تری انجام داده باشند . از این رو به متقاضیان توصیه می کنیم در کنار اولویت علاقه به عوامل تاثیرگذار در انتخاب رشته اعم از هزینه ، مسیر و کیفیت توجه ویژه داشته باشند .

بر اساس مندرجات دفترچه راهنمای این آزمون ، زمان اعلام نتایج نهایی ارشد وزارت بهداشت 1400 در مهر ماه بوده و بر اساس آن پذیرفته شدگان هر رشته محل مشخص می شوند . این داوطلبان می بایست پس از آماده نمودن مدارک لازم نسبت به ثبت نام در دانشگاه محل قبولی خود اقدام نمایند .

 در زمان اعلام نتایج نهایی ارشد وزارت بهداشت 1400 داوطلب در اولین اولویت انتخابی اش که حائز شرایط علمی بوده پذیرفته می شود . از این رو در صورت داشتن شانس قبولی در اولویت های پایین تر امکان جابجایی وجود ندارد .

 پس از اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد کارنامه ای حاوی رتبه داوطلب و آخرین رتبه پذیرفته شده در هر رشته محل منتشر شده و برای اطلاع داوطلب در سایت ارشد sanjeshp.ir قرار می گیرد . آن دسته از پذیرفته شدگان مرحله اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد پزشکی 1400 که هم زمان موفق به کسب رتبه قبولی در مرحله اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد وزارت علوم شده اند مجاز به ثبت نام در یک رشته محل می باشند . هر چند گزینش نهایی داوطلبان کارشناسی ارشد وزارت بهداشت با دقت بالایی صورت گرفته و امکان بروز خطا از سوی مرکز سنجش پزشکی نادر است با این حال چنان چه داوطلبان به نتایج اعلام شده معترض باشند می توانند اعتراض خود را در بخش " تماس با ما " در سایت sanjeshp.ir وارد کنند .