دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۳

در محل دفتر معاونت آموزشی دانشگاه برگزار شد؛

بررسی مشکلات آموزشی دانشجویان و نحوه ارائه آموزش در نیمسال جاری مهمترین دستور کار جلسه دیروز اعضای شورای صنفی با حوزه معاونت آموزشی دانشگاه

اموزش

نائب دبیر شورای صنفی دانشجویان: دانشجویان مقاطع کارآموزی و کارورزی و دروس عملی، طبق فراخوان دانشکده های مذکور حضوری و دروس تئوری سایر دانشجویان نیز تا پایان آبان ماه طبق روال فعلی به صورت مجازی ادامه خواهد داشت.

به گزارش مفدا-زاهدان، صبح روز گذشته مورخ چهارم مهرماه در طی نشستی مشترک با حضور دکتر طباطبایی، معاون آموزشی دانشگاه و جمعی از اعضای شورای صنفی دانشجویان که در محل دفتر این معاونت برگزار شد، به بررسی مشکلات عمده دانشجویان در حوزه آموزش و  نحوه تداوم آموزش دانشجویان در نیمسال تحصیلی پیش رو پرداخته شد.  
به گفته ی آقای احسان رحیمی دادکان، نائب دبیر شورای صنفی دانشجویان در طی این نشست موارد و مشکلات کلی آموزشی دانشجویان در دانشکده های مختلف و همچنین نحوه ی تصمیم گیری های آموزشی دانشگاه برای برنامه ریزی های ترم جدید مطرح و مقرر شد اعضای شورای صنفی به عنوان نماینده قانونی دانشجویان در تصمیمات آموزشی دانشگاه دخیل بوده و ضمن اطلاع رسانی درست و به موقع از تصمیمات اتخاذ شده در اسرع وقت اطلاع یابند.
وی همچنین در ادامه به بیان برخی از مسائل و مشکلات دانشجویان در دانشکده پزشکی و همچنین مشکلات دانشجویان اینترن پرداخت و افزود: در این حوزه نیز مقرر شد ، مشکلات این دانشجویان در طی جلسه ای مجزا با جزئیات کامل بررسی و راهکارهایی متناسب جهت رفع مشکلات این دانشجویان ارائه گردد. 
نائب دبیر شورای صنفی دانشجویان در پایان به نحوه تداوم آموزش دانشجویان در مقاطع مختلف تحصیلی در نیمسال پیش رو نیز اشاره نمود و افزود: در خصوص نحوه استمرار کلاس های ترم جدید نیز؛ دانشجویان مقاطع کارآموزی و کارورزی و دروس عملی، طبق فراخوان دانشکده های مذکور حضوری و  دروس تئوری سایر دانشجویان نیز تا پایان آبان ماه طبق روال فعلی به صورت مجازی ادامه خواهد داشت.
گفتنی است هرگونه تغییر در روند آموزش فعلی دانشگاه منوط به ابلاغیه های اعلامی از سوی وزارت و تصمیمات ستاد ملی کرونا بوده و در اسرع وقت به سمع و نظر دانشجویان خواهد رسید.
گردآورنده: آرزو جعفری، خبرنگار مفدا زاهدان
تنظیم: هما قهقایی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.