دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۰

پیام تقدیر معاون فرهنگی و دانشجویی سابق وزارت بهداشت

پیام دکتر سیما سادات لاری

دکتر سیماسادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی سابق وزارت بهداشت طی پیامی از کلیه اعضاء خانواده بزرگ نظام سلامت، دانشجویان و دانشگاهیان علوم پزشکی کشور ضمن تقدیر و تشکر، طلب حلالیت کرد.

به گزارش مفدا، متن پیام دکتر سیماسادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی سابق وزارت بهداشت که خطاب به کلیه اعضاء خانواده بزرگ نظام سلامت، دانشجویان و دانشگاهیان است، به شرح زیر است:

با سلام و احترام؛

توفیق خدمت در معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی فرصت مغتنم و پرافتخاری بود که نصیب بنده گردید. در این مدت همکاران پرتلاشم علی‌رغم همه‌گیری بیماری کووید۱۹ در کشور و محدودیت‌ها و چالش‌های مترتب بر آن، اقدامات ارزشمندی در جهت توسعه تعامل با جامعه بزرگ دانشگاهی و ارتقاء فعالیت‌های فرهنگی و دانشجویی به نمایش درآوردند که بدون تردید این تلاش ها جز با الطاف الهی به ثمر ننشسته است .

از طرفی حضور جهادگرانه دانشجویان فرهیخته علوم پزشکی در خط مقدم جبهه نبرد با کووید ۱۹ که نشان از نهادینه‌ شدن حس‌ مسؤولیت‌پذیری و از خودگذشتگی در دانشگاهیان و دانشجویان این مرز و بوم دارد، از درخشان‌ترین و اثرگذارترین اقدامات مدیریت اپیدمی بیماری در این دوران نفسگیر بوده و انشاله خواهد بود و بدون شک تاریخ زرین ایران اسلامی به رشادت‌ها و جانفشانی‌های این عزیزان در این برهه حساس تاریخی افتخار خواهد کرد.

اکنون که توفیق خدمت و حضور در معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به سر آمده است، با آرزوی موفقیت برای برادر ارجمندم جناب آقای دکتر شیراوژن در مسؤولیت جدیدشان، به رسم حق‌شناسی مراتب سپاس وقدردانی خود را از صمیم قلب و ژرفای جان به حضور کلیه اعضاء خانواده بزرگ سلامت، دانشجویان و دانشگاهیان عزیز تقدیم نموده و ضمن طلب حلالیت، از تلاش‌های بی وقفه و همراهی مسئولانه کلیه همکاران گرانقدر سپاسگزاری می نمایم.

گفتنی است دکتر سیماسادات لاری از اول تیرماه سال ۱۳۹۸ تا چهارم مهرماه ۱۴۰۰ با حکم دکتر سعید نمکی وزیر سابق بهداشت‏، در کسوت معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت مشغول فعالیت بود. سعید نمکی در ۱۹ خردادماه ۱۳۹۹‏، لاری را با حفظ سمت به عنوان سخنگوی وزارت بهداشت منصوب کرد. سمتی که تا پایان دوران مسؤولیت لاری در معاونت فرهنگی و دانشجویی در اختیار او بود.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.