یکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۴

جلسه اعضای شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر با سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی

00

جلسه اعضای شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر با سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی با هدف بررسی و پیگیری مشکلات خوابگاهی برگزار شد.

پارسا مجاهد؛ دبیر شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر در حاشیه این دیدار در گفت و گو با خبرنگار مفدا ایرانشهر بیان کرد: در این جلسه بحث اعتراض دانشجویان به کیفیت و تنوع غذا بود که  برای حل این مشکلات به پیشنهاد شورای صنفی و موافقت معاون محترم دانشجویی  مقرر شد تا برای پیگیری هرچه بهتر و بررسی دقیق تر جلسات شورای تغذیه  با دقت بیشتر به صورت ماهیانه برگزار شود.

وی افزود: با درخواست شورا صنفی و موافقت دکتر وطن خواه؛ سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر مقرر شد تا در هفته آینده ایشان به همراه اعضای شورای صنفی  بازدید و دیداری از خوابگاه های طوبی و وحدت داشته باشند.

وی خاطر نشان کرد: شایان ذکر است در این جلسه به سرعت و حجم اینترنت، تجهیز باشگاه بدنسازی خوابگاه وحدت،  تامین تجهیزات خوابگاهی  برای خوابگاه های دانشگاه،  مطرح شدند که پس از بازدید ایشان از خوابگاه ها دوباره بصورت رسمی درخواست ها داده می شود و پیگیری ها تا حصول نتیجه ادامه خواهند داشت.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.