یکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۵

جشن پنجاهمین سالگرد ورودی دانش آموختگان سال 1350 دانشکده داروسازی برگزار شد

پنجاهمین

همزمان با فرا رسیدن اول مهر، دانشجویان ورودی سال 1350دانشکده داروسازی، پنجاهمین سالگرد ورود خود به دانشگاه را جشن گرفتند.

به گزارش مفدا تهران، دانشکده داروسازی، این گردهمایی به همت دفتر ارتباط با دانش آموختگان دانشگاه و تلاش های دکتر سیف الرضا شهابی نماینده این گروه، به صورت حضوری و مجازی برگزار شد.
در ابتدای جلسه دکتر محمد شریف زاده رئیس دانشکده، ضمن عرض خیر مقدم خلاصه ای از تحولات انجام گرفته در طی دهه های اخیر را به اطلاع حاضرین رساند.
در ادامه دکترعلی خلج استاد پیشکسوت دانشکده گفت: اولین گروهی که به عنوان استاد درس رادیوفارماسی را برای آنها تدریس کردم، همین دانشجویان ورودی 1350 بودند.
وی با اشاره به اینکه در حال حاضر11 رشته تخصصی در دانشکده فعال هستند، بیان داشت که داروسازان ما که در عرصه جهانی حرف های زیادی برای گفتن دارند. به عنوان نمونه در شیمی دارویی رتبه سیزدهم جهان و در نانو فناوری دارویی رتبه چهارم یا پنجم را در اختیار داریم.
سپس دکتر مسلم بهادری رئیس دفترارتباط با دانش آموختگان دانشگاه، با اشاره به نقش حائز اهمیت دانش آموختگان در توسعه دانشگاها، گفت: در خارج از کشور معمولا دانشگاه ها توسط دانش آموختگان خود، توسعه پیدا می کنند. بنابراین بودجه دولتی برای ایجاد توسعه چندان راه گشا نیست.
این مراسم پس از ثبت تصاویر ماندگار و گفتگوهای صمیمانه به پایان رسید.

کد خبرنگار: 240501

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.