یکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۲

صبح روز اربعین

تشکل های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، موکب حسینی برپا می کنند

موکب حشودالعاشقین

این موکب که با همکاری بسیج دانشجویی و چند تشکل دیگر در دانشگاه علوم پزشکی شیراز برنامه ریزی شده از همه عاشقان حضرت اباعبدالله(ع) دعوت نمود تا در روز دوشنبه، ۵ مهر ماه در محل این موکب حاضر شده و در مراسم ویژه عزاداری اربعین شرکت نمایند.

این موکب که با همکاری بسیج دانشجویی و چند تشکل دیگر در دانشگاه علوم پزشکی شیراز برنامه ریزی شده است از همه عاشقان حضرت اباعبدالله(ع) دعوت نمود تا در روز دوشنبه، ۵ مهر ماه جاری در محل این موکب حاضر شده و در مراسم ویژه عزاداری اربعین شرکت نمایند.

بنابه گزارش مفدا شیراز، بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شیراز با همکاری جامعه اسلامی دانشجویان، هیئت الرضا، ستاد یادواره شهداء و نیز جمعی از دانشجویان غیر ایرانی شاغل به تحصیل در این دانشگاه، موکب عزاداری حضرت سیدالشهداء(ع) ویژه سوگواری اربعین برپا نموده اند.

بر اساس این گزارش، این موکب که به "حشود العاشقین" موسوم می باشد از روز سوم مهر ماه در محل میدان ارم، دانشگاه شیراز، مجاور ورودی مرقد مطهر شهدای گمنام برپا شده و در روز دوشنبه، ۵ مهر ماه، مصادف با اربعین حسینی(ع) برنامه های ویژه خود را اجراء خواهد نمود.

ساعت آغاز این آئین بزرگ راس ساعت ۸ الی ۱۲ ظهر بوده و رعایت کلیه شیوه نامه های بهداشتی پیشگیری از انتقال و ابتلاء به ویروس کرونا در آن الزامی می باشد.

جوانان حسینی برگزار کننده این موکب بزرگ، از همه عاشقان حضرت سیدالشهداء بویژه دانشجویان گرامی جهت شرکت در این مراسم دعوت می نمایند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.