یکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۱

نخستین کنگره ملی امر به معروف و نهی از منکر برگزار می شود

دکتر گیلاسی

دکتر حمیدرضا گیلاسی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه از برگزاری اولین کنگره ملی امر به معروف و نهی از منکر با همکاری ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان با رویکرد پژوهش های کاربردی میدانی و کتابخانه ای به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی کاشان خبر داد.

به گزارش مفدا کاشان، دکتر گیلاسی ضمن اعلام این خبر گفت: یکی از اهداف اصلی این کنگره جریان سازی و ایجاد یک نهضت اجتماعی فراگیر در احیای فریضه امر به‌ معروف و نهی از منکر در جامعه امروز است.

دبیر اجرایی کنگره افزود: شرکت در کنگره ملی امر به معروف و نهی از منکر ویژه اعضاء هیات علمی، کارکنان و دانشجویان سراسر کشور می باشد و دارای امتیاز فرهنگی برای اعضای هیئت علمی و امتیاز آموزش ضمن خدمت ویژه کارکنان می باشد.

دکتر گیلاسی محورهای کنگره را ملل، ادیان و مذاهب، خانواده و سبک زندگی، تولید و اقتصاد، قوانین، روش ها و آسیب ها، گفتمان سازی، مطالبه گری و جریان سازی موثر، سلامت جسمی، روانی،اجتماعی و معنوی، آموزش، پرورش، بهداشت و درمان، همه گیری و بحران ها و فرهنگ، هنر، رسانه و فضای مجازی معرفی کرد.

وی اظهار داشت: مقالات برتر پس از بررسی هیئت داوران در مجلات علمی پژوهشی چاپ و به مقالات برتر جوایز نفیس اهداء خواهد شد.

 مهلت ارسال چکیده :مقالات ۱۵ آذرماه ۱۴۰۰

مهلت ارسال مقالات : ۱۵ بهمن ماه ۱۴۰۰

زمان برگزاری کنگره : ۱۷ و ۱۸ اسفند ماه ۱۴۰۰

شماره مستقیم :  ۵۵۱۰۳۵۵۲  - ۰۳۱

لازم به ذکر است علاقه مندان به شرکت در کنگره ملی امر به معروف و نهی از منکر با مراجعه به پوستر کنگره، مقالات خود را به آدرس(کاشان، بلوار قطب راوندی، دانشگاه علوم پزشکی کاشان) یا مراجعه به وب سایت کنگره ارسال نمایند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.