یکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۹

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان خبر داد:

خوابگاه جدید شهید مطهری پردیس علوم پزشکی هرمزگان وارد چرخه فعالیت می‌شود

خوابگاه شهید مطهری بندرعباس

دکترصدیقه عابدینی از فعالیت خوابگاه جدید و نوساز شهید مطهری واقع در پردیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان خبر داد.

به گزارش مفدا هرمزگان؛ دکترصدیقه عابدینی در نخستین روزهای آغازسال تحصیلی جدید گفت: از ۶ شهریورماه سالجاری خوابگاه شهید مطهری واقع در پردیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، در ابتدای بلوار امام حسین(ع) وارد چرخه خدمت رسانی و اسکان دانشجویان پسر می‌شود.

عابدینی با اشاره به اینکه خوابگاه شهید مطهری نوساز است، اظهار کرد: همه تجهیزات اتاق‌های این خوابگاه نو می‌باشد و با همکاری شورای صنفی در بدو ورود به نمایندگان اتاق‌ها تحویل داده خواهد شد.

وی افزود: واحدهای‌خوابگاه به صورت سوئیتی طراحی شده است، هر سوئیت یک هال و ۲ اتاق کاملا مجزا دارد و دانشجویان درطبقه دوم این خوابگاه در این مرحله اسکان داده خواهند شد که دارای ۲۴ واحد  می باشد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با تاکید بر اینکه نگهداری وسائل خوابگاه موجب طول عمر و استفاده بهینه از این تجهیزات خواهد بود، گفت: درهرسوئیت یک یخچال، اجاق گاز برقی، ۲ سرویس حمام  مجزا با تجیزات نو و ۲ سرویس دستشویی و یک بالکن وجود دارد.

وی اضافه کرد: در هر سوئیت ۳ کولر اسپلیت (در هر اتاق یک دستگاه و یک عدد هم در هال) موجود است، همچنین سالن مطالعه تجهیز و تکمیل شده است.

عابدینی تشریح کرد:  رختشورخانه خوابگاه نیز دارای ۱۲ دستگاه لباسشویی به روز و کاملا نو و ۲ دستگاه  لباسشویی بزرگ تجهیز شده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.