یکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۶

با همکاری کانون ایران شناسی و گردشگری انجام می‌شود؛

برنامه هفتگی اعزام دانشجویان خوابگاهی دانشگاه علوم پزشکی قم به "مسجد مقدس جمکران"

مسجد مقدس جمکران

اعزام دانشجویان خوابگاهی دانشگاه علوم پزشکی قم به "مسجد مقدس جمکران" که با مجوز ستاد استانی کرونا از اردیبهشت ماه سال جاری مجدداً کلید خورد به صورت هفتگی و منظم در حال انجام است.

به گزارش مفدا از قم، اعزام دانشجویان خوابگاهی دانشگاه علوم پزشکی قم به "مسجد مقدس جمکران" که با مجوز ستاد استانی کرونا از اردیبهشت ماه سال جاری مجدداً کلید خورد به صورت هفتگی و منظم در حال انجام است.

برنامه هفتگی اعزام دانشجویان دختر خوابگاه کوثر  با  کانون ایران شناسی و گردشگری اقوام  و به همت  دانشجویان خوابگاهی در شب‌های سه شنبه هر هفته انجام می‌شود و جمعی از دانشجویان علاقه مند و مشتاق به زیارت مسجد مقدس جمکران جهت شرکت در دعای توسل می روند.

به علت اپیدمی ویروس کرونا وقفه در انجام این اردوی زیارتی به وجود آمده بود که خوشبختانه با تلاش مسئولان معاونت فرهنگی دانشجویی و مساعدت ستاد استانی کرونا مجدداً از اردیبهشت ماه سال جاری در حال انجام است.

خاطرنشان می‌شود برنامه هفتگی اعزام دانشجویان خوابگاهی به مسجد مقدس جمکران، با هدف آشنایی دانشجویان با معارف مهدویت و درک فرهنگ انتظار و ایجاد نشاط روحی دانشجویان انجام می شود.

اعزام دانشجویان پسر خوابگاه امام خمینی(ره) نیز برقرار بوده و در حال انجام است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.