یکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۶:۵۹

تقدیر بسیج دانشجویی دانشگاه از دانشجویان کادر درمان با تهیه کلیپ

مازندران/تقدیر بسیج دانشجویی

بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مازندران جهت تقدیر از دانشجویانی که در ایام سخت و خطرناک کرونا با کادر درمان همکاری داشتند، در نظر دارد اقدام به تهیه‌ی کلیپی از این دانشجویان نماید.

به گزارش  مفدا مازندران، در روز های کرونایی که کادر درمان با تلاش شبانه روزی خود در مبارزه با کرونا به سر می‌برند و از جان و روح خود مایه می‌گذارند تا با این ویروس کشنده که جان تعدادی زیادی از هموطنان‌مان را گرفت مقابله کنند.

در این بین عزیزان کادر درمان بسیاری در سراسر کشور مظلومانه جان خود را بی هیچ چشم‌داشتی و در نهایت سکوت فدا کردند تا ما بمانیم روزهای غمبار یکی پس از دیگری سپری می‌شوند و این ما هستیم که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی می‌توانیم جان خود و دیگری را حفظ کنیم و بار سنگینی را از دوش کار درمان برداریم. روزهای بهتری خواهد رسید، پس قوی بمانیم و همه دست به دست هم دهیم تا حد امکان برای کارهای غیر ضروری در خانه بمانیم و الزاما ماسک بزنیم و فاصله‌ی اجتماعی را رعایت کنیم.

بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مازندران تصمیم گرفت برای تقدیر از زحمات دانشجویانی که به خط مقدم جبهه مبارزه با کرونا رفتند، کلیپی توسط خودشان تهیه کند. دانشجویان می‌توانند یک فیلم کوتاه حدود یک الی دو دقیقه در محیط بیمارستان از خودشان بگیرند یا صدایشان را ضبط کنند و فایل صوتی را ارسال کنند.

در این فایل‌ها خودشان را به طور کامل معرفی کرده و در مورد این‌که چگونه در این شرایط سخت حاضر به این فداکاری ارزشمند شدند، صحبت کرده، حس خود و این‌که چه توصیه‌هایی به مردم در ارتباط با کرونا دارند را شرح دهند.

دانشجویان می‌توانند فیلم یا صدای ضبط شده خود را به آیدی‌های زیر بفرستند:
@basij_admin96
 @mazums.pezhvak

بیایید ذره‌ای از زحمات کادر درمان را با رعایت پروتکل‌های بهداشتی جبران کنیم.

ما ماسک می‌زنیم شما چطور؟ 

خبرنگار: نسترن عسگری

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.