شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۶

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مشهد منصوب شد

دکتر کیانی

وزیربهداشت درمان و آموزش پزشکی، در حکمی، دکتر محمدعلی کیانی را به عنوان "سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مشهد"، منصوب کرد.

به گزارش مفدا مشهد، دکتر بهرام عین اللهی در این حکم، محمد علی کیانی فوق تخصص گوارش اطفال و استاد دانشگاه علوم پزشکی مشهد را به عنوان سرپرست این دانشگاه منصوب نموده است.

در این حکم آمده است: خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتی مغتنم و نعمتی بزرگ است که خداوند متعال به بندگان خویش اعطا فرموده و شکر نعمت است که از این فرصت گرانقدر در جهت خدمت به مردم شریف میهن اسلامی نهایت استفاده به عمل آید، در این راستا و باتوجه به تعهد، تخصص و سوابق علمی ارزنده جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان "سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مشهد" منصوب می‌شوید تا با رعایت مقررات قانونی و شرعی انجام وظیفه نمایید.

امیدوارم جنابعالی که از اساتید گرانقدر آن دانشگاه می باشید، با بهره گیری از تجارب اساتید پرتلاش و تعامل سازنده و صمیمانه با دانشجویان و کارکنان دلسوز، نهایت تلاش خود را در جهت پویایی و ارتقای شاخص های بهداشتی، آموزشی، پژوهشی و درمانی دانشگاه به عمل آورید.

توفیق جنابعالی و همکاران محترمتان را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

گفتنی است دکتر محمد علی کیانی استاد گروه گوارش اطفال دانشگاه علوم پزشکی مشهد است و در کارنامه خدمتی خود سوابقی همچون ریاست دانشگاه علوم پزشکی شهر کرد، مدیر حوزه نظارتی در سازمان تامین اجتماعی، مدیر حوزه نظارتی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد، عضو کمیته علمی ستاد مقابله با کرونا خراسان رضوی و دبیر ستاد اجرایی مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی مشهد را داراست.  
وی همچنین دارای سوابق متعدد علمی، آموزشی و پژوهشی در حوزه پزشکی و تخصصی کودکان است و سردبیری مجله بین المللی کودکان را نیز بر عهده دارد.

حبرنگار: لیلا حاجی زاده

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.