سه‌شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۵

جلسه شورای نظارت بر کانون های فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی برگزار شد

دانشگاه علوم توانبخشی

جلسه شورای نظارت بر کانون های فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی با حضور دکتر "حسن شاکری" معاون فرهنگی دانشجویی، "یوسف رضایی"مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه، "حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا عباسی" نماینده دفتر نهاد رهبری در دانشگاه ، "محمد وزیری" کارشناس دبیرخانه کانون های فرهنگی دانشجویی، در محل دفتر معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفدا علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی؛ در ابتدای جلسه،  "محمد وزیری" کارشناس دبیرخانه کانون های فرهنگی دانشجویی، گزارشی از فعالیت کانون های فرهنگی دانشگاه داد و در ادامه سایر اعضای جلسه پیرامون برنامه و راهکارهای جدید برای انگیزه سازی دانشجویان در جهت ایجاد و حرکت در کانونهای سابق و کانونهای جدید، آسیب شناسی در کارکرد کانونهای فرهنگی، گزارش دهی مستمر و دقیق دبیران کانونها بحث و گفتگو شد.

گفتنی است، از مهم ترین مصوبات این جلسه می توان به  سند اسلامی شدن دانشگاه ها در دستور کار شکل دهی و فعالیت کانونها قرار گیرد، از حداکثر فضای مجازی در جهت ترغیب، جذب، عضو گیری و فعالیت کانونها بهره برداری شود. جلسه آسیب شناسی برای بهبود فعالیت کانونها ترتیب داده شود، از ظرفیت گروههای آموزشی و مدیران گروه ها در امر ترغیب و جذب و فعالیت کانونها استفاده شود، کانونها رویکرد انسان یاورانه را در دستور کار خود قرار دهند. دبیران کانونها اهتمام و همکاری بیشتری در امر گزارش دهی برنامه هایشان به اداره تعالی فرهنگی را داشته باشند اشاره کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.