پنجشنبه ۱ مهر ۱۴۰۰ - ۰۱:۱۵

۲۴۴دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی کردستان در پویش مجاهدین واکسیناسیون ثبت نام کردند

۲۴۴دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی کردستان در پویش مجاهدین واکسیناسیون ثبت نام کردند

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی کردستان از ثبت نام ۲۴۴ دانشجوی فعال در کانون های فرهنگی، انجمن علمی، تشکل ها، همتایارن سلامت و شورای صنفی در طرح مجاهدین واکسیناسیون خبر داد.

دکتر محمد باقر خادم عرفان در گفتگو با خبرنگار مفدا کردستان گفت: با توجه به لزوم تسریع واکسیناسیون و نیاز به افراد ماه در زمینه  تزریق واکسن کووید ۱۹، طرح مجاهدین واکسیناسیون ویژه دانشجویان علوم پزشکی اجرایی شد.


وی در ادامه افزود: این طرح با هدف استفاده از ظرفیت دانشجویان دانشگاه  علوم پزشکی در تزریق واکسن کووید ۱۹ با استفاده از سامانه مجاهدین واکسیناسیون آغاز شده است.


 

دکتر خادم عرفان اظهار کرد: به منظور تسریع در زمینه بهره گیری از توان دانشجویان سامانه مجاهدین واکسیناسیون با عنوان مجاهدین واکسیناسیون راه اندازی شده است و سایر دانشجویان توانمند نیز درصورت تمایل میتوانند به آدرس https://kanoonf.behdasht.gov.ir/vaccine   مراجعه کنند.
وی در ادامه افزود:طرح مجاهدین واکسیناسیون بعنوان با هدف یاری رساندن به اقشار مختلف مردم ایجاد شده است و با توجه به فرایند ثبت نام از ابتدای هفته تا کنون میزان ثبت نام کنندگان ۱۷ درصد افزایش یافته است.و تعداد ثبت نام کنندگان به ۲۴۴ نفر افزایش پیدا کرده است.
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کردستان با اشاره به اینکه  به دلیل استقبال دانشجویان داوطلب ساماندهی و تعیین زمان  آموزش و توزیع نیروهای داوطلب در حال بررسی است گفت: اطلاع رسانی در مورد زمان ،مکان و چگونگی آموزش از طریق گروه  واتساپ  صورت خواهد گرفت .از این رو تمام کسانی که در سامانه ثبت نام کرده اند تقاضا می شود از طریق لینک

https://chat.whatsapp.com/Bx6bkn4GRgQGMtELMxp9Kg  

عضو گروه واتس آپ شوند.

sendComment

    commentHint
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.