چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۸

در پنجمین جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی علوم پزشکی تبریز صورت گرفت؛

موافقت با درخواست تغییر سمت در نشریات «سلیم»، «پیوند»، «دندانکده»، «medinspect» و «ایمن زی»

نشریات تبریز

در پنجمین جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی علوم پزشکی تبریز با درخواست تغییر سمت در نشریات «سلیم»، «پیوند»، «دندانکده»، «medinspect» و «ایمن زی» موافقت گردید. همچنین برگزاری جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر شد این جشنواره در طی ماه های آینده برگزار شود. 

به گزارش مفدا تبریز، پنجمین جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی علوم پزشکی تبریز در سال جاری با حضور دکتر مهدی نظری، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، و دیگر اعضا در روز چهارشنبه، ۳۱ شهریور ماه سال جاری، در خانه نشریات دانشگاه برگزار شد.

بر اساس این گزارش، در ابتدای این جلسه، درخواست تغییر در سمت های نشریه «سلیم» به صاحب امتیازی کانون اخلاق و فلسفه پزشکی دانشگاه مطرح شد و با موافقت اعضا، «مهدی مداحی» و «شقایق موسی زاده» به ترتیب به عنوان مدیر مسئول و سردبیر جدید این نشریه معرفی شدند. 

ادامه جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی با بررسی درخواست تغییر در سمت های نشریه «پیوند» به صاحب امتیازی کانون پیوند همراه بود و با مدیر مسئولی و سردبیری «میلاد پورمحمد علی نامداری» برای این نشریه موافقت گردید. 

این جلسه با بررسی درخواست تغییر در سمت های نشریه «دندانکده» ادامه یافت و «علی صالحی خواه» به عنوان صاحب امتیاز، مدیر مسئول و سردبیر جدید این نشریه معرفی گردید. همچنین با تغییر در سمت های نشریه «medinspect» موافقت شد و «زهرا رسول زاده»، صاحب امتیاز و مدیر مسئول جدید این نشریه شد و سردبیری جدید نشریه را «صنم جواد زاده» بر عهده خواهد داشت. 

بررسی درخواست تغییر در سمت های نشریه «ایمن زی»، بخش پایانی جلسه را تشکیل می داد و «پرستو وصلی» به عنوان صاحب امتیاز و مدیر مسئول جدید این نشریه معرفی گردید و «معصومه ملکی» به عنوان سردبیر جدید این نشریه فعالیت خواهد کرد. 

بر اساس این گزارش، در پنجمین جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی علوم پزشکی تبریز، برگزاری جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر شد این جشنواره در طی ماه های آینده برگزار شود. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.